הגזמה שמציפה את הפה, ולא בצורה חיובית, istock

חליתם, נפצעתם, אתם במאנץ'? המעדן החדש יציל ואז ישבית אתכם

השוקולד סמיך ומציף את הפה, התוספות אכן קראנצ'יות, אבל על שני דברים חמורים אי אפשר לסלוח ל-YOLO CRUNCH גם אם ממש אוהבים שוקולד. טעמנו כדי שאתם לא תהיו חייבים

  • פורסם ב:
  • 06/01/2019 16:45
  • |

יש משהו מאוד הדוניסטי ואף פסיכי במעדני השוקולד שמגיעים עם תוספות. זה כאילו מישהו אמר "מה נשים על הממתק הזה כדי שיהיה מתוק ומשחת עוד יותר? אה אוקיי, אולי עוד ממתקים". גם אם המוח יודע שזה לא ממש הגיוני, אין מה לעשות - הקראנצ'יות השובבה שמוסיפות התוספות תמיד תופסת אותנו ומכבה את המוח זמנית לטובת התאווה למתוק. ככה הרגשנו לפני שטעמנו את YOLO CRUNCH, מעדני ה-YOLO החדשים שמחברים בין המון שוקולד סמיך לתוספות פריכות שהודבקו למכסה כקופסה נוספת שפותחים ושופכים לתוך המעדן כאילו אין דיאטה ורמות שומנים בעולם בדם. האחד מגיע עם שוקולד חלב 42% מוצקי קקאו ותוספת כדורי שוקולד קראנצ'ים והשני בטעם בלונדי עם 36% מוצקי קקאו ותוספת קוקוס קלוי. לא חלפו חמש דקות מרגע חלוקת המעדנים לטועמים הנלהבים עד לרגע שחצי מהם נותרו מיותמים. גם הפעם, כמו בהרבה מקרים שבהם הגזמה פוגשת הגזמה, מדובר בשילוב מתוק וכבד עד מאוד. הם קוראים לזה מעדן, אנחנו קוראים לזה ביס שלא מצליח להיבלע.

גם התוספות לא מצילות את המעדן מהכבדות. יולו

גם התוספות לא מצילות את המעדן מהכבדות. יולו ( יח"צ)

 

מעדני YOLO הם גם ככה מתוקים וכבדים עד מאוד ודומים יותר לשוקולד שהומס במעט חלב מאשר למעדן חלב ממוצע - לטוב ולרע. כאן, למרות שהטעם באמת מוצלח והשוקולדיות מרגישה טבעית ולא תעשייתית, המרקם כבד מנשוא והמתיקות מגיעה היישר למוח ותוקפת אותו בפצצת סוכר שקשה להכיל. ואיך התוספות? ובכן, פצפוצי השוקולד שמשום מה (אולי כדי לשדר איזושהי בריאות) מכונים על האריזה" נבטי אורז" הם פצפוצים לכל דבר, רק בגרסה המוגזמת שכוללת מתיקות יתר מעיקה.

במעדן הבלונדי תוספת הקוקוס הקלוי עובדת הרבה יותר טוב. הקוקוס הקראנצ'י נותן תוספת טעם מגניבה ומרגיש פחות כבד בפה, והמרקם הדק שכיף לגרוס עם השיניים מאפשר לאכול עוד כמה ביסים לפני שמכריזים על כניעה לעילפון הסוכר. לסיכום: אם אתם מרגישים אפטיים, מעולפים, בשלב קשה של נפילת סוכר או סתם בעיצומו של מאנצ'יז קשוח, ביס מה-YOLO החדש ואתם מסודרים.


 

יולו קראנץ' - 4.90 שקלים לאריזה במשקל 125 גרם. להשיג ברשתות השיווק