רעבים לא תצאו משם. סנדוויץ' ציידים חם ביקב תשבי, דני גולן

ציידים, זה בשבילכם: חלת שמרים טרייה מפוצצת במלא בשר מעושן

חלה טרייה וקריספית שמדיפה ניחוחות שמרים, ובתוכה בשרים מעושנים שרק הרגע יצאו מהמעשנה. קבלו בהתרגשות את סנדוויץ' הציידים החדש שמוגש באחד המקומות היפים בארץ

תקראו לו סנדוויץ' ציידים, תקראו לו הפחמימה הריקה הכי מלאה בעולם - אנחנו בעניין! עוד לא סיימנו לרייר על כריכי הבשר הכי מושחתים בארץ, והנה קם נסיך חדש הטוען לכתר הנכון, היפה והמושחת לחורף 2018. הוא מכיל הרבה בצק, ממלא את האף בריחות שמרים מגרים, ובפנים מסתתר הר של בשר מעושן. לסנדוויץ' הציידים החדש שיוגש במהלך כל החורף אחראי "מתחם יקב תשבי" הצפוני, שם החליטו לשלב בין שתי התמחויות המקום: אפייה ועישון בשר. התוצאה היא חלת שמרים קריספית שיוצאת מהמאפייה של היקב, ובעודה לוהטת מתרוקנת רק מעט מתוכנה ומחכה להתמלא בבריסקט ושפונדרה שעוברים עישון במתחם ה-BBQ garage. אחרי האיחוד המרגש נוספים לקרחנת הבשרים גם ירקות, חמוצים ורוטב ברביקיו או איולי עשבי תיבול לבחירה. 

הכינו את הקיבה שבוע מראש. סנדוויץ' ציידים במתחם תישבי

הכינו את הקיבה שבוע מראש. סנדוויץ' ציידים במתחם תשבי ( דני גולן)

 

את פצצת החלבון+פחמימות הזאת אפשר לקבל כחצי חלה (75 שקלים ל-250 גרם בשר) או בתוך חלה שלמה (150 שקלים ל-500 גרם בשר), המתפקדת כארוחה משפחתית המקדמת את הצורך בנמנמום מתמשך בשעות שאחרי. עכשיו רק נותר לקוות לגשם זלעפות שיהפוך את הביס ללגיטימי גם אם בוחרים בחלה השלמה.

>> סנדוויץ' הציידים יוגש בכל יום שישי בין השעות 11:00-14:00

מתחם תשבי - כביש 652, בין זכרון יעקב לבנימינה