השתדלו לא להחליף חיתול או לגרד בעין. ציפורני פומפייה, צילום מסך

תשכחו מלק ג'ל: הכירו את הטרנד החדש למטבח

מצד אחד הן עלולות להכניס אתכם לשוק, מצד שני יחסכו הרבה כלים בכיור. הכירו את הציפורניים שמשגעות את העולם ומשלבות בין יופי, אקסטרים ופרקטיות במטבח

  • פורסם ב:
  • 13/11/2018 15:28
  • |

אוהבים ציפורניים מקושטות עם לוק שונה, ואוהבים במקביל גם פרמזן? זה כנראה יום המזל שלכם! במכון הציפורניים "nail_sunny" הממוקם במוסקבה החליטו לשלב בין שתי האהבות ויצרו את הציפורניים המלאכותיות המושלמות שעשויות, תחזיקו חזק, מפומפייה. את הציפורניים, שנראות ומתנהגות ממש כמו ציפורניים רגילות מינוס המרקם החלק, מכינים ממגררת אמיתית שגוזרים לעובי הרצוי ומעגלים בצדדים. את הציפורן הקשיחה מדביקים לציפורניים הביולוגיות באמצעות דבק חזק ועמיד שמקבע היטב את ציפורן הפומפייה שמתנהגת כמו מגררת לכל דבר.

במה זה יותר טוב מפרנץ', אתם שואלים? ובכן, בשורה התחתונה זה חוסך הרבה כלים בכיור. מתחשק לכם סלט גזר? גררו ישירות מהציפורניים לצלחת במקום ללכלך פומפייה וקערה. רוצים להוסיף פרמזן לפסטה? פרשו את האצבעות מעל הצלחת וצאו לעבודה. מה שפחות מומלץ הוא לחטט באף, לגרד בעין ואפילו להחליף חיתול, אלא אם כן עוטפים כל ציפורן היטב בפצפצים.

 השתדלו לא להחליף חיתול או לגרד בעין. ציפורני פומפייה

השתדלו לא להחליף חיתול או לגרד בעין. ציפורני פומפייה ( צילום מסך)

 

צפו: כך מייצרים את ציפורני הפומפייה >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yes or no ??

A post shared by Nail Sunny (@nail_sunny) on

בסלון הציפורניים הרוסי לא מסתפקים רק במגררת פרמזן ומציעים גם ציפורני בקבוק תינוק וציפורני שולחן ביליארד למי שרוצה לקחת את הגירוד לאקסטרים. אנחנו כאן מחכים בסבלנות ומייחלים בלב לציפורני סופגניות שיושקו לקראת חנוכה.