אל תעצרו את עצמכם, אפשר לחסל פיינט שלם, פוטוליה

לטחון ולא להשמין? שטראוס השיקה גלידה עם פחות קלוריות מסלט

מכירים את הרגע שבו חיסלתם לבד דלי גלידה שלם ומיד אחרי זה התחרטתם על הרגע? כל מה שצריך לדעת על גלידת הפלא החדשה שהושקה השבוע בישראל

  • פורסם ב:
  • 06/06/2018 16:23
  • |

מכירים את הרגע הזה שבו אתם יושבים על הספה, אוחזים בפיינט שלם של גלידה וממש, אבל ממש ממש נאבקים לא לסיים את כולו כדי לא להתחרט על כך בבוקר למחר? הגלידה הזאת רוצה שתסיימו אותה. רוצה מאוד והיא מבטיחה לעשות נזק מזערי ממש. לא ברור איך ומה קורה שם, אבל סך הקנס הקלורי בכל פיינט כזה לא עובר את רף ה-395 קלוריות. כן, 395 קלוריות לפיינט שלם, אפילו פחות מסלט ברוב בתי הקפה בארץ. נכון שעושה חשק לעזוב הכל, להיפרד מבן או בת הזוג ולשבת על הספה עם פוך וגלידה? לנו כן.

>>> טעמנו את הגרסה הקפואה של רבע לשבע, וזה משוגע

>>> השף עומאר עלוואן ממליץ על המסעדות הכי טובות בחיפה

>>> ביקורת ארוחת בוקר אינסטגרמרית כבר ראיתם?

גלידות השמנת מופחתת הקלוריות והשומן Goodiz של "גלידת שטראוס" הן חתיכת בשורה עוד לפני שטעמנו. הן עשויות משמנת ולא מאיזשהו שומן צמחי עם טעם ומרקם של P.V.C, באות בכמה טעמים שקולעים למיני קרייבינג וגם מעוצבות חמוד. אבל הטעם, איך הטעם יא ראבנן?

 נוגדת כל סקפטיות אפשרית. גלידת גודיז

נוגדת כל סקפטיות אפשרית. גלידת גודיז( יח"צ)

 

תשמעו, זה לא בן אנד ג'ריז וגם לא האגן דאז, אבל ביחס לזן המופחתות קלוריות מדובר באחלה גלידה, כזאת שתהנו לחסל לבד או עם כל המשפחה. טעם השוקולד צ'יפ מרגיש כמו גלידת שוקולד נחמדה, בסיסית ונטולת טעם לוואי, הווניל ילדותי ומתוק, וגלידת השוקולד מריר עם השקדים ממש מוצלחת, כזאת שהיינו שמחים ללקק בלי קשר לערך הקלורי הנחמד. פחות מוצלחת היא גלידת הווניל עם ריפל התות שדה, שמרקמה אמנם קרמי ונחמד אבל המתיקות שלה מוגזמת והתות מרגיש ממש מלאכותי. כזו עלבון לבלוטות הטעם שטעמו תות בימי חייהן.

>>> מצאנו את טוסט הבוקר המושלם, והוא עדיין גורם לנו להתרגש

>>> מנת האג'ז בנדיקט המושלמת היא בכלל ערבית

>>> הפיצריה החדשה שמנסה לעשות עומר מילר

ניסינו להבין איך קרה הנס הזה שגלידה היא לא כזאת משמינה, והסתכלנו על רשימת המרכיבים. וכן, היא בהחלט ארוכה עם המון הרבה אותיות ושמות לא מוכרים. הדבר המעודד הוא שאחד מהם הוא נגזרת של סטיביה, הצמח המתוק המוכר. ויש עוד עניין קצת מבאס - המרקם. בחלק מהטעמים נתקלנו בקושי מרקמי שלא השתפר גם לאחר 5 דקות מחוץ למקפיא, בהתאם להמלצה שעל האריזה. טעמים אחרים דוגמת התות והווניל, לעומת זאת, היו ממש אחלה, קרמיים, קטיפתיים ואולי אפילו מצדיקים פרידה. או לפחות פסק זמן.

גלידות גודיז - 16.90-21.90 שקלים לאריזה בת 520 גרם. להשיג ברשתות השיווק