המרקם המושלם. 4רבע לשבע למקפיא, יעל רייף

החטיף הממכר יצא בגרסה קפואה שהולכת לנצח כל ארטיק אחר בעולם

וופל קפוא פריך, ציפוי שוקולד ומילוי קרם שנמס בפה היישר מהמקפיא. הגרסה החדשה של רבע לשבע היא בשורה מסוכנת, מסוכנת מדי

  • פורסם ב:
  • 06/06/2018 14:37
  • |

בואו נהיה כנים, אין אדם אחד בעולם שלא אוהב "רבע לשבע". באמת, גם כאלה שאוהבים את אחוזי הקקאו בשוקולד שלהם גבוהים וגם אלה שנשבעו אמונים לפליאו אוכלים "רבע לשבע". השניים עושים זאת בסתר. גם אנחנו כאלה, וכמכורים לאפקט הקראנץ' אהבנו כמעט כל גרסה רבע לשבעית שיצאה לשוק, וכעת לקראת הקיץ הוציאו ב"שטראוס עלית" גרסה להקפאה. מה שאומר שכל הכיף הפריך והמתוק הזה נכנס לגוף בטמפרטורה האידיאלית ביותר לקיץ. 

>>> השף עומאר עלוואן ממליץ על המסעדות הכי טובות בחיפה

>>> ביקורת ארוחת בוקר אינסטגרמרית כבר ראיתם?

>>> מצאנו את טוסט הבוקר המושלם, והוא עדיין גורם לנו להתרגש

>>> מנת האג'ז בנדיקט המושלמת היא בכלל ערבית

הגרסה הקפואה מגיעה בשני טעמים: גלילי וופל במילוי קרם בטעם וניל ובציפוי שוקולד חלב וגלילי וופל במילוי קרם בטעם שוקולד ובציפוי שוקולד חלב. הרעיון הוא להקפיא את החבילה, לשלוח בעת הצורך או המאנץ' כמה גלילונים החוצה, לתת להם להמתין להפשרה במשך 3 דקות בדיוק (כך כתוב על האריזה) ואז לאכול כאילו מעולם לא חשבתם לקצץ קצת במשקל.

החביאו אותו מסטלנים! רבע לשבע למקפיא

החביאו אותו מסטלנים! רבע לשבע למקפיא( סטודיו שטראוס)

 

להלן הממצאים: זה טעים, טעים מדי ומכפיל את כל הפריכות הוופלית פי 7.5. הגלילים הם אותם גלילי וופל, רק קצת יותר עבים, השוקולד עוטף אותם בשכבה דקה ופציחה, ואז, רגע אחרי ששוברים ופורצים את כל השכבות, מגיעים לקרם שמרקמו בין קפוא למופשר. משהו שבהחלט תרצו להכניס שוב ושוב לגוף שכם. חוץ מזה - הצורה החדשה מזכירה קצת גלידוניות ומתאימה בול לביס גדול או שניים קטנים. היו חכמים והפשירו מראש חמישה, כלומר שניים עשר.

>>> הפיצריה החדשה שמנסה לעשות עומר מילר

גרסת הווניל מיוחדת יותר. הקרם מוצק יותר, מתוק כמו שצריך, טיפ טיפ טיפה מלוח, ולמרות שהטעם בפירוש תעשייתי הוא עובר בקלות את מבחן הטעם וגורם לגוף לרצות עוד. גרסת השוקולד שמרנית יותר וקצת צפויה בטעמה, אבל השילוב המשוגע הזה בין כל המרקמים בהחלט משמח את הפה. לסיכום, כדאי מאוד להימנע במצבי שיכרות, מאנץ' וקרייבינג אימתני.

רבע לשבע להקפאה - 11.90 שקלים, להשיג ברשתות השיווק