מכת טורטית לכל איברי החישה. מילקי טורטית, יעל רייף

אל אלוהי ההגזמה! טעמנו את המילקי החדש בטעם טורטית!

תארו לכם את העננות הקצפתית הצחורה והאוורירית של המילקי, ומתחת נהר סמיך וגועש של המוווון שוקולד טורטית. יש רק בעיה אחת בהברקה החדשה של מילקי

את הסטירה הראשונה יחטוף האף. לא משנה אם תפתחו את המילקי החדש בטעם טורטית בחדר סגור או בשדה לוונדר פתוח, את מכת הריח הראשונה והחזקה ביותר יחטוף האף. הריח הדומיננטי, הרומי, השקדי והקשוח של הטורטית יחדור לכל צ'אקרה אפשרית, וזאת תהיה ההשתלטות הטריטוריאלית הראשונה של מעדן החלב שכל כולו מחווה לטורטית, כולל הצבע הירוק המטאלי.

>> קבלו את התקרית הדיפלומטית האחרונה מבית ביבי, שרה והשף שגב משה

>> בלי טיפת קמח: לביבות הירקות הכי טעימות שתכינו בחיים

המחווה של "שטראוס" לחטיף היותר אקסטרימי מכוסברה הוא קודם כל גאוני שיווקית, מיתוגית וחברתית גם בקרב המכורים וגם בקרב המתעבים. טורטית היא טורטית, ואין כמעט אחד שלא גדל על ברכיה, גם אם באמצעות סיפורים נוסטלגיים בניחוח תמצית רום תעשייתית. אבל האם זה טעים? ובכן - אין ספק שמדובר בהרבה טורטית שמשתלטת על כל בלוטות הטעם, כולל אלה שמתחבאות באזורים הכי מוצנעים של הפה. קחו 150 טורטיות, הכפילו ב-8 וזו בערך עוצמת הטעם שיחווה החך, וגם זה עוד לפני שמכניסים את הכפית במלואה לפה. 

 יום חג לאוהבי הטורטית. מילקי טורטית

יום חג לאוהבי הטורטית. מילקי טורטית( יעל רייף)

 

למעשה, טעם הטורטית שהוא שילוב בין רום, סוכר, עוד קצת רום, תמצית שקדים ועוד קצת רום - הרבה יותר חזק מהטעם השוקולדי, ואלוהים כמה זה מתוק. כל כך מתוק שספק אם תצליחו לקחת מזה עוד ביס גם אם ההתמכרות שלכם היא לסוכר טהור. רק אז, אחרי שהפה כולו נכנע לטורטית, מגיע טעם תעשייתי כל כך עז, שגם הקצפת הלבנה, העדינה במתיקותה והאוורירית שבראש המילקי, לא מצליחה לעדן. גם מי פה, מי אש וגרגור עקבי של אספרסו לא יצליחו להעביר את הטעם. אנחנו יודעים את זה כי ניסינו, ועד עכשיו אנחנו מריחים מטורטית וגם קצת מנטול ממי הפה.

>>> גאוני! במקום הזה מגישים קארי שקשוקה

>>> כל המתכונים הכי מעולים לשבועות נמצאים כאן

>>> 3 דברים שלא האמנתם שאפשר לעשות עם טחינה

>>> את פיצת נשיקת הלחם שכולם מדברים עליה כבר טעמתם?

מכת טורטית לכל איברי החישה. מילקי טורטית

מכת טורטית לכל איברי החישה. מילקי טורטית( יעל רייף)

 

גם בשיטת המערבולת, כשמערבבים את הקצפת ומעדן השוקולד, לא מתרומם העסק. במקום תענוג לחך מתקבל דבק נגרים מתוק וריחני, שאין סיכוי להצליח לסיים גם אם אתם במאנצ'יז רציני. כשיפסיקו להתייחס טכנלוגי המזון של "שטראוס" לטורטית כאל כת (היוש שילה מה אנאהד) ויהפכו אותה לטעם, נסכים לחזור ולתת צ'אנס נוסף להברקה הפוטנציאלית. עד אז תמצאו אותנו כנראה באמבטיה, ממשיכים בעז לצחצח ולשפשף את צידי הפה.

מילקי בטעם טורטית - 2.80 שקלים | להשיג ברשתות השיווק