חדר בקרה של , חדר בקרה

Manpower משקיעה בסייבר הישראלי: רוכשת את ConnectIT הישראלית

עוד הישג לשוק ההייטק המקומי. Manpower העולמית רכשה את השליטה בחברת Connect IT הישראלית תמורת 20 מליון ש"ח. החברה רכשה 51% מ- Connect IT באמצעות Experis Israel, הזרוע הישראלית של חברת הIT העולמי0ת Experis.

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

Connect IT, אותה ייסד והוביל ב-6 שנים האחרונות אלי כהן, מספקת שירותי סייבר ו-IT ללקוחות טלקום והייטק. מנציגיה נמסר שכהן ימשיך להוביל ולנהל את החברה תחת המותג החדש Experis Cyber כשייעודה הוא לספק באופן בלעדי בישראל שירותי הגנת סייבר למגזר העסקי.

 

מפת איומי סייבר לדוגמא
 

מפת איומי סייבר לדוגמא(צילום מסך)

"ישראל היא מעצמת סייבר הולכת וגדלה בתחום פיתוח מוצרי אבטחה הידועים כ- State Of The Art בתחום, עם זאת, יישום טכנולוגיות אבטחת המידע בארגונים עדיין מדשדש מאחור ביחס לשאר העולם" מספר ארז בנוביץ' מנכ"ל Experis Israel : " שוק אבטחת המידע הישראלי מוערך בכ-400 מיליון ₪ בשנה, ומגלם פוטנציאל עצום, בכוונתנו להפוך לשחקן מרכזי בשוק זה, לא רק במכירת מוצרים, אלא במתן שירות המציע את טובי אנשי המקצוע המשתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם" אמר בנוביץ".

 

 

אלי כהן מנכ
 

אלי כהן מנכ"ל Connect IT(חדר בקרה)

אלי כהן מנכ"ל ConnectIT: "בחודשים האחרונים הקמנו עבור העולם העסקי בישראל את המילה האחרונה בתחום שירותי הגנת סייבר: מרכז בקרה משוכלל (SOC) המאוייש 24/7 בצוות מומחים שייתן מענה מקיף ועדכני לאיומים הרבים על המידע הארגוני. אני נרגש מהעובדה שחברתConnectIT נבחרה להוביל את המהפכה בשוק שירותי הסייבר הישראל". הרכישה מצטרפת למספר רכישות שביצעה Experis Israel בשנים האחרונות ובהם Pacific software ו- Enix.