האייפדים החדשים נוחתים בישראל, איידיגיטל

האייפדים החדשים נוחתים בישראל: כמה הם יעלו לכם?

רק שבוע לאחר שאפל העולמית השיקה את הדור השני של אוזניות ה-AirPods, והנה אנחנו מתבשרים כי אלו ינחתו בארץ כבר השבוע. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

בשבועיים האחרונים אפל הפגיזה בשלל הכרזות שונות: החל משירות סטרימינג לסרטים דרך דור חדש לאוזניות ה-AirPods ועד לכרטיס אשראי ייעודי.  בתוך כל הרעש הזה קל היה לשכחו שהענקית מקופרטינו השיקה גם  שני דגמי iPad חדשים ה- iPad Air 10.5” ו- The New iPad Mini - שני דגמים חדשים שינחתו אצלנו בישראל כבר השבוע - ממש רק מספר ימים בודדים לאחר השקתם הרישמית בארה"ב. אז במה מדובר וכמה יעלה לכם התענוד? עשינו לכם סדר:

iPad Air

ה- iPad Air  החדש מצויד במסך רטינה בגודל ״10.5, צג החדש הגדול מה-iPad Air הקודם ב20 אחוזים, עוד שיפורים שמציג המסך החדש: תוספת של יותר מחצי מיליון פיקסלים ותצוגת True Tone המתאימה את טמפרטורת הצבעים לתאורת הצפייה.

 אייפד אייר החדש

אייפד אייר החדש ( אפל)

 

לדגם ה- Air החדש מעבד A12 Bionic עם מנגנון ניורוני (מעבד הבינה המלאכותית של Apple). מעבד זה מספק למידת מכונה בזמן אמת ומהירות שישדרגו את הדרך שבה המשתמש חווה תמונות, משחקים, מציאות רבודה ועוד. כמו כן, ה- iPad Air החדש תומך ב- Apple Pencil וב- Smart KeyBoard וכל זה בפחות מחצי ק״ג ובעובי של 6.1 מ״מ.

ברשת איידיגיטיל ימכרו את ה - iPad Air החדש החל מ- 2,349 ש״ח לדגם עם 64gb זיכרון ועד למחיר של 3,699 לדגם עם 256gb זיכרון ומודם סלולרי. ברשת אייסטור מחירו של ה-iPad Air 10.5” מתחיל ב-2289 ש״ח לדגם ה-Wifi בנפח של 64 גיגה ו-2889 ש״ח לדגם הסלולר בנפח זהה.הרשת לא מסרה את מחירם של דגמים נוספים בסדרה.

iPad Mini
 

ה- iPad Mini החדש מצויד גם הוא במעבד ה- A12 Bionic (בדומה לדגם ה- iPad Air)  עם מנגנון ניורוני, תומך ב- Apple Pencil וב- Smart KeyBoard ובמסך רטינה ״7.9 בגודל קומפקטי ונוח במיוחד. למיני החדש צג הגדול מה-iPad mini הקודם ב-20 אחוז, וגם כאן בחברה מתגאים בתוספת של יותר מחצי מיליון פיקסלים ובתצוגת True Tone המתאימה את טמפרטורת הצבעים לתאורת הצפייה.

 אייפד מיני החדש

אייפד מיני החדש ( אפל)

 

ברשת אייסטור ימכרו מחירו של ה-iPad mini החדש החל מ - 1799 ש״ח לדגם ה-Wifi עם נפח התחלתי של 64GB ועד - 2339 ש״ח לדגם הסלולר עם נפח זהה של 64GB. ברשת איידיגיטל ימכר ה-iPad Mini החל מ- 1,999 ש״ח לדגם עם 64gb זיכרון ועד 3,399 לדגם עם 256gb זיכרון ומודם סלולרי. משתי הרשתות נמסר כי הדגמים האלו יושקו השבוע בסניפים השונים.