אוזניות ה-AirPods 2, אפל

אוזניות ה-AirPods 2 של אפל מגיעות לארץ: כמה הן יעלו?

רק שבוע לאחר שאפל העולמית השיקה את הדור השני של אוזניות ה-AirPods, והנה אנחנו מתבשרים כי אלו ינחתו בארץ כבר השבוע. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

בשבועיים האחרונים אפל הפגיזה בשלל הכרזות שונות: החל משירות סטרימינג לסרטים דרך אייפדים חדשים ועד לכרטיס אשראי ייעודי. אבל למרות כל אלו , נראה כי ההכרזה הכי משמעותית לצרכן הממוצע הייתה על דור חדש לאוזניות ה- AirPods - הלהיט הכי גדול של אפל בשנים האחרונות.

אוזניות ה- AirPods החדשות זהות לחלוטין מבחינת העיצוב, ונדמה שעברו מתיחת פנים קלה בלבד מבחינת המפרט. לדברי החברה הדור השני של אוזניות ה- AirPods  יגיע עם שבב חדש  מאריך את חיי הסוללה ומאפשר הפעלה קולית של הסייעת סירי. ה- AirPods  החדשות מצוידות במארז טעינה אלחוטי  ובשבב ה- W1 של אפל המאפשר חיבור קל ומהיר, איכות סאונד משופרת וחיי סוללה ארוכים יותר כשזמן השיחות יוארך בממוצע ב50%.

 אוזניות ה - AirPods 2

אוזניות ה - AirPods 2 (אפל)

 

הדור החדש מאפשר  5 שעות האזנה בטעינה אחת, 3 שעות האזנה לאחר טעינה של 15 דקות בלבד ויותר מ- 24 שעות סוללה במארז הטעינה. תכונה חדשה נוספת היא תמיכה בסירי ללא מגע- רק אומרים ״היי סירי״ והעוזרת האישית המפורסמת מוכנה לפעולה. כאמור, יהיה ניתן לרכוש אותן עם נרתיק שנטען בצורה אלחוטית.

 אוזניות AirPods 2 של אפל

אוזניות AirPods 2 של אפל ( אפל)

 

ה- AirPods  החדשות יושקו ב-18 סניפי איידיגיטל ברחבי הארץ ובארבעת סניפי רשת אייסטור עוד השבוע ונראה שמחירן נותר די זהה לדגם הקודם - זאת אומרת אם אינכם מעוניינים באופציית הטעינה האלחוטית. ברשת iDigital ימכרו את הדור החדש של אוזניות ה-AirPods ב-999 ש״ח, מחיר הכולל גם את מארז הטעינה האלחוטי, שיעלה לכם בנפרד (אם תרצו לשדרג את האוזניות מהדור הראשון שברשותכם) סכום של כ- 399 ש״ח. אזניות ה-AirPods מהדור הקודם יעלו 799 ש״ח. גם ברשת אייסטור מחירן של אוזניות ה-Airpods החדשות עם מארז הטעינה האלחוטי יעלה כ-999 ש"ח ואילו הדגם הרגיל יעלה גם שם כ-799 ש"ח. מעניין יהיה לראות כיצד יתמודדו הרשתות עם הביקוש, שאם להאמין לשיח ברשתות החברתיות - אמור לעלות על ההיצע, לפחות בשלב הראשון של ההשקה.