GCX, נדב כהן יהונתן

משלוחים עם GCX - אין יותר קל מזה

אם בעבר אנשים היו פונים לחנות כדי לבצע רכישה, הרי שכיום יותר ויותר אנשים מכל העולם פונים לחנות המקוונת - עובדה שבין היתר מצריכה לעצור ולתהות האם תהליך ההפצה נשאר תקין בדרך? צורך יוצר מענה ולא כל מענה יהיה איכותי, שומר כהלכה על הרכישה או יעשה את מרב המאמצים על מנת שאתם תזכו לקבל את החבילה במהירות האפשרית. אי לכך, מוטב להכיר את חברת GCX (גלובל קורייר אקספרס) שמדי שנה משלחת ומטפלת במאות אלפי משלוחים שמגיעים ארצה מאינספור אתרים. הודות לרישיון סוכן המכס המקצועי, לפריסה ההיקפית, הניסיון הרב, האיכות העומדת בתקנים המחמירים ביותר, העובדה שמוענקים שירותי מכס משלימים, רף שביעות הרצון מדבר בעד עצמו.

 משלוחי חבילות לארץ מחו"ל והפצה ללקוח

כיום משלוחי חבילות לארץ נחשבים מאוד נוחים, סקרנים אודות ההליך? ובכן לאחר שהלקוח בוחר בפריט הרצוי ובאותה נשימה להרוויח משירותי החברה, הספק מעביר את המשלוח לחברת הבלדרות המשלחת . לחברת GCX יש יותר מ250 נציגויות בכל העולם. כאשר המשלוח נוחת בארץ, מחלקת שחרורי המכס המקצועית של GCX נכנסת לפעולה ומבצעת עבור הלקוח את סך השלבים הנחוצים, כגון גביית  מיסים ועלויות שחרור לפי הצורך, אישור שחרור ממשרדים ממשלתיים כגון תחבורה ותקשורת, וזאת כי החברה מחזיקה בתקן ISO 9001:2015 ובעלת רישיון סוכן מכס מורשה. לאחר קבלת התרה ממכס ישראל המשלוח מועבר לתהליך הפצה ליעד המבוקש(ובזמן הקצר ביותר שמתאפשר מגיע ישירות ללקוח, כמובן לצד תיאום מראש ומעקב הזמנה צמוד באתר החברה  www.gcx.co.il.

מיסוי ביבוא אישי עם GCX

כל חבילה שנכנסת לארץ ביבוא אישי והיא בעלת ערך של מעל 75$ חייבת במע”מ כחוק. בייבוא אישי של מוצר/מוצרים לישראל חל פטור מתשלום מסים על טובין שערכם אינו עולה על 75$ כולל ערך המשלוח (למעט טבק ואלכוהול/ משלוחים המכילים טובין המצריך אישור של משרד ממשלתי כמו תחבורה/תקשורת/ בריאות ועוד).

אם ערך התכולה של המשלוח (כולל דמי המשלוח) הינו בין 75$ ל-500$ יחול פטור מתשלום מכס, אך חייבים בתשלום מס קנייה (במידה וחל עליהם) + מע”מ. חבילה שערכה מעל 500$ תחויב בתשלום מלא של המסים החלים כמו ביבוא מסחרי, אפילו אם הם משומשים ואפילו אם נשלחו ללא תמורה מאדם פרטי.

חישוב המיסים עפ”י חוק הינו על בסיס ערך התכולה פלוס ערך ההובלה. כל המידע של רשות המיסים תוכלו למצוא באתר רשות המיסים. יש לציין כי הצרכנים הישראלים מעדיפים היום לרכוש מאתרים כמו איביי ואמזון, בהם התשלום בגין המיסים נעשה מראש ובמקרים כאלה GCX לא גובה עלויות נוספות.

כאשר חברת GCX נכנסת לתמונה וזאת לאחר שנבחרה על ידי עשרות אתרי סחר בינלאומיים לספק את המשלוח לצרכן בישראל, הלקוחות יכולים להיות רגועים שהחברה תנהל את סך ההסדרים הנחוצים בהתאם לחוקי המס, מתוך מטרה שהלקוח יקבל את החבילה במהירות האפשרית ומבלי להיגרר להוצאות נוספות (כגון עלות אחסון שלא תלויים בחברת הבלדרות ואינה משולמת לה). בנוסף, את התשלומים השונים ניתן לסדר בקלות יתרה - באמצעות  קבלת לינק לתשלום אונליין מהיר ומאובטח.

איך שירותי הבלדרות של GCX עוזרים לי וכמה זה עולה לי?

חברת גלובל קורייר אקספרס היא חברת הבלדרות הישראלית הגדולה בישראל. אחד מעיסוקיה המובילים הוא טיפול במשלוחים שמגיעים לישראל ומועברים למכס לצורכי שחרור עפ"י חוק ולאחר מכן להפצה ומסירה לצרכן הסופי בארץ. אנשים רבים שהזמינו דרך האינטרנט חבילות מחו"ל והופתעו לגלות כי GCX נבחרה על ידי המוכר לספק להם את המשלוח, מבינים היום יותר מתמיד את התמורה ההוגנת והיעילה, וזאת כי דמי הטיפול מכסים התנהלות טכנולוגית וכוח אדם - משמע שלולא עזרת החברה היה צורך להתעסק בכך לבד, וכידוע ידע שווה כוח וזמן שווה כסף. עלות דמי טיפול שגובה GCX לטובת הסדרי השחרור מוכיחה את עצמה כמשתלמת מכל הבחינות. מבחינת העלות הכספית, נציין שעלות דמי השירות אינה אחידה אלא תלויה במשתנים, כגון אופי התכולה, הליך השחרור מהמכס וכדומה. עם זאת, כן ניתן לומר שעל תכולה בשווי 75$ ומעלה יש לשלם לחברת  GCXעמלת שחרור שנעה בין 69 ש"ח לבין 299 ש"ח - בהתאם לערך המשלוח והדרישות שנגזרות מכך. הסבר מפורט מחכה לכם בקטגוריית "מידע ומחירונים" שבאתר החברה – נצלו זאת!

דרכי התקשרות

יש לכם שאלות נוספות? מבקשים ללמוד אודות אופציות השילוח שעומדות לרשותכם? אתם מוזמנים להיעזר בצ'ט שבאתר, להשאיר פנייה מקוונת בקטגוריית "צור קשר" ולעקוב אחר סטטוס ההזמנה באמצעות מספר מעקב האישי. נציגי החברה חוזרים ללקוחות במהירות, מקפידים על שקיפות מלאה ועושים את מרב המאמצים שגם אתם תצאו מרוצים – תקבלו את החבילה בהקדם האפשרי.