מובילאיי, יח"צ

העתיד כבר כאן: מובילאיי עוברת לבנות ערים חכמות

מובילאיי ו-Ordnance Survey ישתפו פעולה לאיסוף נתונים לניהול תשתיות עבור ערים חכמות יותר ודרכים בטוחות יותר

מובילאיי, חברת בת אינטל, ו- Ordnance Survey, סוכנות המיפוי הלאומית של בריטניה, הודיעו היום על הסכם לאיסוף והבאת נתוני מיקום מדויקים ביותר לסוכנויות ולעסקים של בריטניה. שיתוף הפעולה הזה מאפשר ליכולות המיפוי של מובילאיי להתרחב לעסקים בפלחי שוק חדשים כמו ערים חכמות, מעבר לשימוש בכלי רכב אוטונומיים, והפיכת הנתונים שנאספים זמינים לעסקים ולממשלות. 

בעזרת הטכנולוגיה של מובילאי, כלי רכב יאספו נתוני מיקום על רשתות דרכים ותשתיות לאורך הדרך. הנתונים שייאספו יעברו עם מערכות נתונים גאו-מרחביות קיימות, על מנת לסייע בפיתוח מפות מדויקות של כבישים בבריטניה והאזורים התוחמים, עם פרטים ודיוק מדהימים. כתוצאה מכך, מובילאיי ו-Ordance Survey יכולים להציע פתרונות מותאים אישית הנגזרים ממודיעין העצמות חברות הן בתעשיות הקיימות והן בתחום הפיתוח, כדי להפעיל עסק חכם ומחובר יותר. 

 
 

החברות יוכלו גם לתכנן את צרכי התחזוקה שלהן ולשמור על מיקום מדויק של נכסיהן על הקרקע, דוגמת מכסי הביוב, מנורות, עמודי טלפון ועוד. 

ניל אקרויד, מנכ"ל Ordance Survey, אמר: "אנחנו עובדים קשה על מנת לאפשר סביבה שתומכת בטכנולוגיות חדשות ושירותי נתונים ברחבי המגזר הציבורי והפרטי... השותפות שלנו עם מובילאיי מגבירה עוד יותר את המחויבות שלנו לתמוך בבריטניה כמרכז עולמי למצוינות דיגיטלית וטכנית".