טל נבון, החשוד בעבירות מין ובהתחזות , פייסבוק - צילום מסך

כך פעל טל נבון, שהתחזה ל"מפיק מקושר" וחשוד בעבירות מין

"היא רועדת מפחד שהוא יבוא ויאנוס אותה": אמה של אחת הנערות שנפגעו מפעולותיו של טל נבון, שערך לבנות "אודישנים", מספרת ל"הצינור עם טל ברמן" על התקופה הנוראית

בסיפור ההטרדה המינית הזה מעורבים גם סלבריטאי ישראל: טל נבון, בן 30 מחולון, נעצר בחשד לביצוע מעשים מיניים לאחר שהציג את עצמו כמפיק שעורך אודישנים; הוא היה מלהק בתוכניות ריאליטי והציג את עצמו כדמות מקושרת בעולם הבידור.

הגילוי הגיע גם בזכות מוקד 105 החדש של המשטרה, שעסוק בהגנה על ילדים ובני נוער במרחב הקיברניטי. אמא התקשרה וסיפרה שבתה בת ה-15 מנהלת קשר אינטימי שהיא לא מכירה בקבוצת וואטסאפ, שם אותרה הילדה הזו. בסופו של דבר הוא שלח לה סרטונים ותמונות, עד לשיחת וידאו מינית מאוד שתועדה על ידיו והפכה לכלי בידיו לאיים באונס ובסחיטה אם תספר למישהו על הקשר ביניהן. הקשר בין האמא לבת היה זה שהוביל לחשיפת המקרה.

 
 
 

אמה של נערה שהוטרדה לכאורה על ידי נבון מספרת לצינור: "היא רועדת מפחד שהוא יבוא ויאנוס אותה כמו שהוא הבטיח לה אם מישהו יגלה. היא מתעוררת 4-5 פעמים בלילה". 

ושימו לב: כדי להקשות על פדופילים לצוד ילדים ונערים, אפשר לבצע פעולה פשוטה: לשנות את ההגדרות של תמונת הוואטסאפ, כך שהיא תוצג רק לאנשים שנמצאים אצל הילד/ה או הנער/ה באנשי הקשר.