זו היתה מסיבת חשק מטורפת, אבל אז הכל יצא משליטה

17 גברים מזמינים נשים יפות למסיבה של מוזיקה, בחורות ואלכוהול. מה כבר יכול להשתבש? אז זהו, שסרטון שאחד מהם צילם הפך להכי ויראלי ביבשת, ומשם הכל הידרדר

סיפור שקרה בארגנטינה משגע בימים האחרונים את הרשת: זה התחיל במסיבת סקס עם מוזיקה, אלכוהול ובחורות יפות, רק עם בעיה אחת - כל הגברים שהשתתפו בה היו נשואים. ולא רק שהיו נשואים, אלא שאחד מהחבר'ה האלה לא התאפק, והחליט לשלוף מצלמה ולתעד חלק מההתרחשות.

 

 

 

 

 

 

הסרטון הזה, בדרך לא דרך, הגיע לאחת הנשים של אותן גברים והיא החליטה לצאת למסע נקמה. היא שלחה אותו לכל הגברים שיידעו שיש לה אותו, והפיצה בכל הרשתות החברתיות - מה שהפך לקוע הכי ויראלי ביבשת. "פיטרו את קלאודיו מהעבודה, מארה עזבה את הבית, כולנו בצרות", היתה רק חלק מהתכתובת בין הגברים שהסתבכו.

רק שהעניין הידרדר עוד יותר: כל הנשים של הגברים הגישו בקשת גירושין, ולמעשה נרשם שיא של בקשות גט שהוגשו תוך 24 שעות - 17 זוגות התגרשו לאחר שהסרטון עלתה לרשת. גם הבנות שהשתתפו במסיבה קיבלו תגובות זועמות ברשת, והעלו סרטון תגובה עצבני: "כדאי שתשמרו על הגברים שלכן, כי אנחנו יוצאים לציד. תנעלו את הגברים שלכן ותזרקו את המפתח לים".