גור אריה ביתן , מנטיס ויז'ן

מנטיס ויז'ן רוכשת את חברת הבינה המלאכותית הישראלית BrainVu

בשורה טובה למנטיס ויז'ן שאחרי הרכישה תוכל להוביל את תחום הסינרגיה בין אדם למכונה ליצירת תוכן תלת מימדי מבוסס רגשות

חברת מנטיס ויז'ן המפתחת טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד, הודיעה היום (ד') על השלמת רכישת חברת הסטארטאפ BrainVu מהטכניון. בריין ויו עוסקת בבינה מלאכותית ומתמחה בזיהוי סמנים ביולוגיים דרך יישומי "ראיית מכונה" המסוגלת לזהות רגשות אנושיים בזמן אמת דרך מצלמות סמארטפון,מציאות רבודה, מציאות מדומה או מציאות מעורבת.

מנטיס ויז'ן הישראלית, מתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד (3D) למגוון שימושים. החל במצלמות לסמארטפונים, מכשירי מציאות מדומה ורבודה, אולפני תלת-ממד מקצועיים, ועד לסורקי תלת-ממד ליישומים תעשייתיים. רק לפני מספר שבועות הודיעה החברה על שת"פ עם חברת שיאומי (Xiaomi) הסינית והטמעת מצלמת תלת-הממד שפיתחה בסמארטפון הדגל, ה- Mi8, מכשיר האנדרואיד הראשון המאפשר שימושי תלת-ממד.

חברת בריין-ויו הינה חברת סטארט-אפ מהטכניון המתמקדת בבניית פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית, שבשימוש במצלמות סמארטפון או מציאות מדומה/רבודה, מסוגלת לחלץ סממנים פיזיולוגיים המצביעים על שינויים בפעילות המוחית של האדם, ומתוך כך להסיק מה מצבו הרגשי בזמן אמת. המוטיבציה של מנטיס ויז'ן ברכישת בריין-ויו טמונה ביכולות של החברה לזהות רגשות דרך עין המצלמה, שבשילוב עם מצלמת תלת המימד של מנטיס ויז'ן תאפשר השגת תוצאות מדויקות אף יותר.

 
 
 

בתוך כך, מנטיס ויז'ן מסמנת את כניסתה לתחום "כלכלת הרגשות" המתמקדת בחישה וניתוח של המצבים המנטליים של הצרכנים. ובכך היא מאפשרת התאמה אישית ואופטימיזציה של תוכן תלת-ממדי על מנת לייצר חוויות תלת מימד במציאות מעורבת המותאמות באופן מיטבי ללקוחות הקצה.

לדברי גור אריה ביתן, מייסד ומנכ"ל מנטיס ויז'ן: "השילוב של טכנולוגיית בריין-ויו עם זו של מנטיס ויז'ן תאיץ את חדירתינו לשוק על ידי יצירת תוכן תלת מימדי ומבוסס רגשות למכשירים חכמים. אנו נרגשים לצרף את בריין-ויו אלינו ולחשוף את יכולותיהם כחלק ממערך יצירת התוכן התלת מימדי של מנטיס ויז'ן. החברה תמשיך לפעול תחת השם בריין-ויו, חברה מבית מנטיס ויז'ן. אנו בחיפוש מתמיד אחר חברות חדשניות שיעצימו ויעשירו את מה שיש למנטיס ויז'ן להציע לעולם."