אביבית, צביקה או הרצל: מה הסרטון הוויראלי של השנה?

דוגמנית עירום שהצטלמה בכותל, כוכבת טראש שמלמדת לזייף אורגזמות ועלי חסה עם פלסטיק - כל אלה רק דגדגו את שני הסרטונים הוויראליים של השנה. לרשימה המלאה

כולם יפים, כולם חכמים, אבל אלה הסרטונים הויראלים שעשו הכי הרבה רעש השנה:

אחרי שעוררה לא מעט סערות מסביב לעולם, דוגמנית העירום הבלגית מריסה פאפן הגיעה לביקור פרובוקטיבי בכותל. אבל במקום להתרגש מהביקורת שהוטחה בה, מריסה החליטה לשתף אותנו ב"אני מאמין" שלה.

בכל מה שקשור לאביבית בר זוהר, הסף שלנו ממילא גבוה במיוחד, אבל שום דבר לא הכין אותנו למהלך הפרסומי במסגרתו הודיעה על קורס בו תלמד נשים לזייף אורגזמה.

 הכתב השוודי מהסרטון הויראלי
 

הכתב השוודי מהסרטון הויראלי (ערוץ 4 השוודי)

 

סרטון ויראלי אחר עורר חשד לקיומו של פלסטיק בתוך עלי חסה תמימים, מהר מאוד הסברה הזו נשללה על הסף ופינתה מקום לשלב הפארודיות.

בדקנו: האם יש פלסטיק בעלי החסה?

רגע הזוי אחר הגיע ממונדיאל 2018: במהלך משחק של ברזיל מול סרביה, ולעיני מיליארדי צופים בטלוויזיה, האוהד שמצליח לתפוס כדור תועה ביציע מתברר כלא אחר מאשר... צביקה הדר! הרשת כצפוי, לא הצליחה להישאר אדישה.

אבל הרבה מעל כולם נמצא סרטון בן חמש שנים שיום אחד פשוט הפציע ברשתות ותוך דקות נצפה על ידי מדינה שלמה. במשך יום שלם "הרצל" הפך לשיחת היום, ולמקור לאינספור חיקויים ופארודיות. הוא אפילו הצליח להפוך לתופעה במדינות ערב - ואולי "הרצל", שבכלל העדיף להישאר אנונימי, הוא העדות הטובה ביותר של עידן הוויראליות, שבו גם

אלמוני מוחלט יכול להפוך לכוכב ברגע.