לירון שטיינגרט, צילום מסך

רוק אנד טרול: המשפטן שעזב הכל כדי להציק לאנשים ביוטיוב

לא מזמן הסתובב לירון שטיינגרט עם חליפה, עכשיו הוא מסתובב עם מקל סלפי ואייפון. מה גורם לבחור בן 36 עם תואר במשפטים, משכנתא וילדים לעזוב הכל ולפתוח ערוץ יוטיוב?

עם קרחת מנצנצת וזקן עבות, לירון שטיינגרט הוא לא בדיוק הטייפקאסט של יוטיובר שאנחנו רגילים אליו. בגיל 36, אחרי שהיה קצין בצבא, סיים תואר במשפטים ואפילו פתח עסק לליווי אישי להצלחה בפסיכומטרי, הוא החליט להגשים את החלום האמיתי שלו ולהפוך לקומיקאי ויוטיובר.

כשהוא חמוש באייפון ובמקל סלפי הוא מטריל אנשים ברחוב, מצלם את זה ומעלה לערוץ היוטיוב שפתח. בין רדיפה אחרי אישה ברחוב בקריאות "אל תעזבי אותי" להטרדת אנשים עם צופר אוויר מחריש אזניים, מסביר היוטיובר בהתהוות בראיון לצינור עם טל ברמן מה גורם לאיש משפחה שהוא גם עו"ד רציני, עם משכנתא על הראש, לעשות את זה. רמז: זו הטמטמת.

 
 
 

כעשר שנים לקחו לשטיינגרט להחליט שהוא עושה את הצעד ולרדוף אחר החלום שלו. לטענתו, זה בגלל שלא עודדו אותו בבית לעשות מה שהוא אוהב. "אני בא מבית שזה תעשה מה שאתה רוצה בחיים, הכל טוב, אז זה או עורך דין או רופא.

חתונה, ילדים ומשכנתא, מה קשור עכשיו לצאת עם מקל סלפי ואייפון ולהתחיל להטריל אנשים? מה זה קשור לחיים?". מה שהכל זאת גרם לו לקום ולעשות את הצעד זו הטמטמת שבערה לו בפנים. "הטמטמת היא נמצאת שם והיא בוערת והיא בוערת ואז באיזשהו שלב אי אפשר. אם למישהו יש טמטמת היא תנצח".

למזלו של שטיינגרט יש לו אישה תומכת, שלמרות התחביב המוזר של בעלה, היא מפרגנת. "בעשר שנים האחרונות כל כמה חודשים לירון בא אלי ואמר 'זהו אני עושה את מה שאני רוצה. להצחיק אנשים זו האהבה שלי'. נורא קשה לעשות את מה שאתה אוהב כשזה לא משהו שהוא במיינסטרים. זה שבעלי קומיקאי זה כיף ואני גאה בו", היא מסבירה. אך מסתבר שלמרות שהיא תומכת גם לה לפעמים קשה עם אופיו הקופצני של בעלה, כך היא מספרת: "זה כמו לגדל עוד ילד בבית, הוא רק מחפש איפה לעשות את השטויות שלו".