סורק הקשתית של סמסונג, סמסונג

מכה ל-BDS? סמסונג תצייד את הגלקסי S10 בטכנולוגיה ישראלית

הדיווחים האחרונים ברשת אודות מכשיר הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי S10 מסקרנים במיוחד, ובאם הם נכונים - הרי שסיכוי סביר שבתנועת ה-BDS ממש לא מרוצים מהעניין

הגלקסי S9 של סמסונג יצא רק לפני כמה חודשים וחרושת השמועות אודות, וחרושת השמועות אודות המכשיר הבא של החברה , ה-S10 כבר בשיאה. השמועות האחרונות מדברות על כך שככול הנראה והחברה עומדת מצד אחד לאמץ פיצ'ר שהושק לראשונה לפני חודשיים ב-P20 של וואווי, ומהצד השני לנטוש פיצ'ר קיים, לטובת אימוץ טכנולוגיה ישראלית חדשה.

דיווח באתר GSMArena טוען כי לרגל חגיגות העשור למכשיר הדגל של החברה , הרי שהחברה עומדת להשיקלא פחות משלושה מכשירים בהשקה הבאה של סדרת ה-S. יתרה מכך, הדיווח באתר מדבר על כך שקיים סיכוי סביר שלכל אחד משלושת המכשירים יהיה גודל מסך שונה וכי סדרת 10 במשפחת הסמארטפונים המצליחה, מבית ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית, עומדת להיות הראשון שלה בעלת שלוש מצלמות. שמועה נוספת שתופסת תאוצה בימים האחרונים גורסת כי המכשירים החדשים יכילו לראשונה גם סורק טביעות אצבע שימוקם מתחת למסך המגע.

 סמסונג
 

האם אתם מוכנים לשלושה מכשירי גלקסי 10 חדשים בשנה הבאה?

אחת הידיעות המעניינות בהקשר הזה, קשורה לחברה ישראלית בשם מאנטיס ויז'ן (Mantis Vision), המפתחת טכנולוגיות סריקה וצילום בתלת-ממד ומי שמסתמנת ככח עולה בעולם הסלולאר העולמי. רק לפני כחודש הודיעה החברה על שותפות אסטרטגית עם חברת שיאומי (Xiaomi) הסינית, שבמסגרתה תשולב מצלמת תלת-המימד שפיתחה החברה כמצלמה הקדמית במכשיר הדגל של שיאומי, ה-Mi8, ונראה כי יתכן ושותפות דומה נרקמת בחודשים האחרונים גם עם סמסונג.

דיווח שהופיע באתר חדשות קוריאני, ועושה גלים ברחבי העולם, גורס כי הטכנולוגיה של מאנטיס ויז'ן  עומדת להיות משולבת גם בדגמי הגלקסי 10 S הבאים, במקום סורק הקשתית של סמסונג - זה שהוצג עוד בדגם ה-S8. השמועות על שיתוף הפעולה בין החברות החלו עוד במרץ השנה, ונראה כי הן תופסות שוב תאוצה - יתכן בשל הדלפות מעובדים בסמסונג עצמה.