ביטים: כל מה שזז השבוע, fotolia

ביטים: איזו אפליקציה ישראלית שצברה מ-100 אלף הורדות בשבוע?

יריד התעסוקה הדיגיטלי הראשון, אתר חדש לפרסום אבדות ומציאות, והסטארטאפ הישראלי שישנה את הדרך שבה אתם בוחרים בית מלון. הנה כל מה שזז השבוע בתעשייה

  • פורסם ב:
  • 07/01/2018 17:16
  • |
  • עודכן ב:
  • 07/01/2018 21:46
  • |
  • כתבים:
  • יוסי לוי

אוניברסיטת תל אביב בשיתוף חברת ICV משיקים:  יריד התעסוקה הדיגיטלי הראשון מסוגו בישראל

 ביום שני, ה-8.1.18, יתקיים לראשונה בישראל יריד תעסוקה דיגיטלי ייחודי מסוגו עבור סטודנטים ובוגרים מתחום המקצועות ההנדסיים והטכנולוגיים – זאת כחלק מיריד התעסוקה הטכנולוגי המתקיים מדי שנה באוניברסיטת תל אביב. 

כידוע, בישראל מתקיימים עשרות ירידי תעסוקה לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות השונות. באירועים אלה, שנועדו בראש ובראשונה להפגיש מעסיקים פוטנציאליים עם כוח אדם צעיר ואיכותי ולממש הזדמנויות עבור שני הצדדים, לא נעשה עד כה שימוש בפלטפורמות דיגיטליות, המהוות כיום את הזירה המרכזית לחיפוש עבודה. השנה, לאחר שנים רבות בהן מתקיים היריד התעסוקתי באוניברסיטת תל אביב בדרכו המסורתית, יזם המרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת תל אביב יחד עם חברת הסטארט-אפ ICV המתמחה בגיוס עובדים בהייטק את יריד התעסוקה הדיגיטלי הראשון. צעד זה נועד לשפר את השירות הניתן לסטודנטים ולבוגרים ובכך להגדיל הן את כמות המשתתפים בירידים והן את אחוז הגיוסים.

לטובת מי שאינו מכיר נספר כי ICV היא פלטפורמת התאמה חכמה בין מועמדים טכנולוגים לחברות, המאפשרת לחסוך זמן בהליך הגיוס למשרה טכנולוגית. מדובר באלגוריתם חכם מבוסס למידת מכונה שיצריו טוענים כי הוא מאפשר לחזות מהי ההתאמה בין המועמד למשרה המוצעת. הטכנולוגיה הזו אמורה להנגיש את המועמדים האטרקטיביים ביותר  קודם  וממיינת אותם לפי  אחוזי התאמה להגדרת התפקיד. 

אז איך זה עובד?

ובכן, במסגרת האירוע, ישתמשו סטודנטים ובוגרים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה מהאוניברסיטה באפליקציה ייעודית,

דרכה יעלו הסטודנטים את קורות החיים או את פרופיל הלינקדאין שלהם, יקבלו מידע אודות החברות השונות המשתתפות ביריד, ייחשפו לכל המשרות הרלוונטיות עבורם ויוכלו לבחור לאיזו משרה הם רוצים להגיש מועמדות בצורה מקוונת. ביום האירוע תוצג באפליקציה מפת דוכנים אינטראקטיבית של כל החברות המשתתפות ביריד עם הכוונה לדוכני החברות המעוניינות לקיים ראיון אישי במהלך האירוע למועמדים הרלוונטיים.

רון סטרינסקי יזם משותף ומנכ"ל ICV מסר: "אנו שמחים ונרגשים על שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת תל אביב ומודים על ההזדמנות לתרום לאלפי סטודנטים בישראל בצעדיהם הראשונים בעולם התעסוקה, ובכך לסייע להתפתחות שוק התעסוקה בכלל וההייטק הישראלי בפרט. היריד מסמל את השינוי המשמעותי שנעשה בשנים האחרונות בעולם התעסוקה אשר עובר בצעדי ענק לטלפונים הניידים. בעתיד הקרוב מתוכננים ירידי תעסוקה דיגיטלים נוספים בתחומים שונים במטרה להמשיך ולייעל את עולם משאבי האנוש והגיוס." 

ICV
 

ICV( ICV)

"אנו מקיימים מידי שנה את היריד התעסוקתי הגדול בישראל, שבעקבותיו סטודנטים ובוגרים איכותיים רבים מוצאים עבודה בחברות אטרקטיביות. השנה אנו מצפים להצלחה גדולה אף יותר בזכות שילובה של פלטפורמה דיגיטלית איכותית. כיחידה לפיתוח קריירה באוניברסיטה המובילה בישראל אנו גאים להוביל חדשנות גם בנושא זה",  מסכמת ספי בנעים, מנהלת המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטת תל אביב.

לפרטים נוספים חפשו את אפליקציית ICV בחנות האפליקציות.

האפליקציה ששברה את שיא ההורדות בישראל מעל 100 אלף משתמשים בשבוע אחד

אפליקציית THE NANAS מושקת בימים אלה באופן רשמי לאחר שבימים ספורים גרפה יותר מ-100 אלף משתמשים רשומים ותופסת תאוצה בקצב מסחרר. האפליקציה החדשה מעמידה במרכזה את הנאנות - יצורים קטנים ומדליקים. הנאנות חיים בכל החנויות ובתי העסק של כל המותגים הגדולים, הם נמצאים על המדפים, בין המוצרים, בקופות ולמעשה בכל מקום.

אבל כדי לעשות את המשחק מעניין, הנאנות הם יצורים מאוד שובבים ונוטים לברוח בהמוניהם מהחנויות כל הזמן. כאן נכנס התפקיד של המשתמשים באפליקציה – האפליקציה היא הכלי היחיד באמצעותו ניתן לראות את הנאנות ברחוב ולתפוס אותן. המותגים רוצים אותם בחזרה בחנות ובבית העסק ולכן ציידו אותם בהטבות ופרסים וזה הערך המוסף על העבודה של המשתמש במשחק.

 The Nanas
 

The Nanas( fotolia)

ואם נראה לכם שהדמיון לאפליקציית הפוקימון גו הוא לא מקרי, הרי שזה לא נגמר שם. באפליקציה קיימים אלמנטיים משחקיים רבים ממגוון רבדים אשר שומרים על חוויית משחק מאתגרת ועל מעין רשת חברתית סביב תפיסת הנאנות. כמו-כן קיימת מערכת תגמול של צבירות רוביז (יהלומים) – אשר מקנים גישה לנאנות מיוחדות שנקראות קרייזי-נאנות.  מלבד המשחק החוויתי משלבת האפליקציה שאלות הידעת? שמכניסות למשתמשים עניין וצוברות ידע.

מעבר לכמות ההורדות המרשימה, בחברה כבר הצליחו לרתום כמה מהרשתות הגדולות בארץ" פוקס, באג, ג'יפה, סקארה, בילבונג, iJump ורשתות מזון כמו דומינוס, מוזס, BBB, בורגרים וונילה -  שמעניקות הטבות למשתמשי האפליקציה. המשתמשים רואים במפה את מיקומי הנאנות,  ואז יכולים לצאת ולתפוס אותם( פוקימן גו כבר אמרנו?) 

המהפכה יצאה לדרך והציבור (סוף-סוף) מקבל הזדמנות להשקיע בהייטק הישראלי

קרן הנאמנות אקליפטוס היי-טק מבית תמיר פישמן קרנות נאמנות שהוקמה על רקע התכנית החדשה של משרד האוצר להשקעות בחברות טכנולוגיה ישראליות – מאפשרת לכלל הציבור, פרטיים ומוסדיים, להשקיע בחברות הייטק מקומיות, בהיתר רשות ני"ע.

על פי התשקיף שפורסם באחרונה, מוצע לציבור המשקיעים לרכוש יחידות השקעה, באמצעות יועצי הבנקים השונים, חברי בורסה ו/או ישירות בפלטפורמות דיגיטליות, כאשר היקף ההשקעה המינימלי הוא 1 ₪. "חשוב לציין כי כמות היחידות בקרן מוגבלת ובתהליך גיוס ההון הנוכחי אין הקצאה חלקית", מסביר עדי גן, שותף בקרן אקליפטוס. הקרן אף השיקה באחרונה קמפיין טלוויזיוני הקורא לציבור להצטרף להשקעות בהייטק.

 קרן אקליפטוס
 

קרן אקליפטוס( יח"צ)

בפועל, לכל ישראלי כעת יש הזדמנות ממשית לקחת חלק בהצלחת קטר ההייטק הדוהר, ולהשקיע בחברות טכנולוגיה כל סכום מקטן לגדול. "אנחנו מתכוונים ליצור ערך ממשי באמצעות השקעות איכותיות בחברות סטארט-אפ פרטיות ובחברות טכנולוגיה ציבוריות ישראליות, תוך תמיכה בתהליך הצמיחה שלהן". התשקיף שפרסמה באחרונה הקרן במערכת המגנ"א של רשות ני"ע מיועד לגיוס הון של 400 מיליון ₪ לצורך השקעות בחברות טכנולוגיה וסטרטאפים עם זיקה ישראלית. אלדד תמיר, שותף בקרן אקליפטוס, מוסיף ואומר: "אנחנו שמחים וגאים להיות הקרן הראשונה בישראל המאפשרת לציבור הרחב להשקיע במרחב החדשני בישראל".

החברה שמלמדת מנהלים בכל העולם לנתח דאטה עסקית

חברת הטכנולוגיה הישראלית סייסנס הרחיבה את התכנית Sisense Connect. במסגרתה היא מקיימת בכל העולם אירועים להעלאת המודעות לתחום ה-BI ולחשיפת הטרנדים והחידושים הבאים בתחום הביג דאטה. באחרונה נערכו אירועים כאלה בערים רבות בכל העולם: ברלין, אוסטין (טקסס), לונדון, ניו-יורק, אמסטרדם, שיקאגו, סן-פרנסיסקו, טורונטו, תל אביב ויעדים נוספים. יצוין כי כלל האירועים מותאמים לרוח המקום בכל עיר, כאשר נוצרת אחידות בין כולם על ידי קיום פורום מקצועי סגור בסגנון שולחן עגול. בהם משתתפים גורמים מתעשיית הטכנולוגיה המקומית בכל מדינה ועיר.

"בכל ארגון ובכל תחום, היקף המידע המיוצר כיום פשוט אדיר", מציין אמיר אורעד, מנכ"ל החברה, "מעבר לדיון מקצועי סביב כל החידושים בתחום הבינה העסקית, הביג דאטה והניתוח, אנו מאמינים כי מדובר על הזדמנות נטוורקינג מצוינת. המשתתפים נחשפים ממקור ראשון למתודות עבודה מגוונות ואף מכירים גישות שונות של חברות הפועלות בתעשיות". החברה קיימה בעבר אירועים דומים במוקדים שונים בתל אביב, אולם כעת הגדילה משמעותית את כמות האירועים ויצרה פיזור גלובאלי. אורעד מוסיף: "כבר מיומנו הראשון בסייסנס, נקטנו בגישה חדשנית לניתוח הדאטה העסקי. הטכנולוגיה שלנו, אשר מונגשת גם למשתמשים ללא ידע טכנולוגי מוקדם, מאפשרת לכל אחד לחבר אינספור מקורות מידע ולנתח נתונים מורכבים במהירות שיא".

"אין ספק שהביקוש לפתרונות טכנולוגיים חכמים שמנתחים את הדאטה עולה, ויש בהם צורך ממשי כמעט בכל ענף. הפריסה הגלובאלית שלנו מאפשרת לנו ליצור קהילה עולמית גדולה של העוסקים בבינה עסקית ולהוביל את המגמות החדשות. התכנית נועדה לחבר בין אנשים בכל העולם, ולהמשיך ולהנגיש גם למשתמשים שאינם טכניים את היתרונות של ניתוח דאטה עסקית. אנו מאמינים כי אלפי האנשים שלוקחים חלק באירועים הם שגרירים של סייסנס ושל הטכנולוגיה הישראלית, ועל כך גאוותנו", מסכם אורעד.

אורבן פלייס הישראלית מתרחבת לאירופה: צפויה לפתוח בקרוב סניף בפאריז

אירופה. זה כנראה היעד החם הבא של חברות החללים המשותפים מישראל. המותגים הישראלים מוצאים ביעדים אירופאיים קרקע פורייה להתרחבות וצמיחה. בתוך כך, חברת החללים המשותפים אורבן פלייס (Urban Place) המפעילה שלושה סניפים בישראל, ואשר מציעה חללי עבודה ליזמים וסטארטאפים, פוזלת לאירופה, כאשר היעד הראשון הוא פאריז בירת צרפת.

 Urban Place,
 

Urban Place,( יח"צ)

מייסדי החברה קיימו סבב פגישות באירופה שנועדו לסגירות חוזה שכירות לנכס שישמש להקמת הסניף הראשון בצרפת. מנכ"ל החברה, רומן לוי, נועד עם יזמי נדל"ן ביעדים נוספים באירופה ביניהם גם ברלין, מדריד ולונדון ואלה צפויים להיות הלוקיישנים הבאים בהם תרצה החברה לפעול.

כזכור, לפני כחצי שנה החברה הודיעה על סבב גיוס של 12 מיליון דולר. מהמשקיעים קלוד ביסמוט, ברנרד כלפון ורומן לוי, וממשקיע נוסף. ביסמוט, לשעבר מבעלי רשת האופנה מורגן. ברנרד כלפון, בכיר לשעבר בבנק סוסייטה ג'נרל ואיש קרן ההשקעות נקסאר שנמכרה לבנק השוויצרי UBP, ועו"ד רומן לוי, מנכ"לUrban Place בפועל. החברה מפעילה סניף בבניין פסגות בשדרות רוטשילד בתל אביב. סניף שני בקומת קרקע ברחוב העם אחד, וכן סניף נוסף וגדול במגדל שלום. מעבר להתרחבות לאירופה, החברה במגעים מתקדמים לפתיחת שלוחות בירושלים, חיפה והרצליה.

האם מהיום יפסקו האיחורים בקווי האוטובוסים? 

אופטיבוס, חברה המפתחת פתרונות טכנולוגיים לתכנון התחבורה הציבורית, הודיעה על סבב גיוס של 11.7 מיליון דולר אשר ישמש להמשך פיתוח מוצרי החברה והתרחבות לחו"ל. הגיוס הובל על ידי קרן ההון הסיכון פיטנגו, השקעה אסטרטגית של Verizon Ventures, ומשקיע ההון סיכון סר רונלד כהן מאנגליה. אל הסיבוב הצטרפו גם משקיעי מובילאי ומשקיעים קיימים בהובלת עידו גרינברג .

הפתרון מבוסס הענן של  Optibusהופך את התהליך המורכב של תכנון ובקרה של התחבורה הציבורית, אשר מתבצע עד ימים אלה ברובו בצורה ידנית שאינה רגישה לשינויים בשטח לממוחשב, ומותאם אוטומטית לשינויים בשטח בכל רגע נתון. מערכות החברה אוספות נתונים משמרות נהגים ומצב הרכבים, מצב הכבישים והתנועה ובאמצעות שימוש בבינה מלאכותית (AI) ומערכות למידה עמוקה מתאימות על תכנון מערך ההיסעים של חברת התחבורה הציבורית, כך שתהפוך למדוייקת ונגישה יותר לנוסעים, תוך חסכון של עשרות מיליוני דולרים למפעילים.

חברת Kryon Systems הישראלית פתחה סניפים חדשים בגרמניה, סינגפור וארה"ב

הביקוש לפתרונות בתחום הרובוטיקה Robotic Process Automation (RPA) הביא את חברת Kryon Systems הישראלית לפתוח שלושה סניפים חדשים בעולם: גרמניה, סינגפור וסניף נוסף בארה"ב.

"אנחנו מזהים צורך עצום בשוק לפתרונות רובוטיים חכמים מבוססי AI", מציין מנכ"ל החברה הראל טייב, "בשל הדרישה העצומה לפתרונות אלה בכל העולם, אנו הולכים על מהלך גלובאלי רחב, ומתרכזים כעת על הרחבת מערך המכירות והתמיכה שלנו במספר לוקיישנים אסטרטגיים ברחבי העולם". 

בתוך כך, החברה השיקה השבוע את הסניף הגרמני בפרנקפורט, מיין. כאשר בכוונת החברה אף להרחיב את הפעילות העסקית במקומות נוספים ברחבי ה-EMEA. החברה שהפעילה עד כה סניף אמריקאי בניו יורק, פתחה במהלך הנוכחי סניף אמריקאי נוסף והפעם באטלנטה.

טייב: "לכל אזור יש צורך ודרישות שונות. לפיכך, המטרה המרכזית של שלושת השלוחות הללו היא לספק את המענה המתאים בכל אזור. גייסנו לשם כך את טובי המומחים, עובדים עם קבלות שהיו מעורבים בתהליכים עסקיים גלובאליים ואשר מכירים לעומק את שוק האטרפרייז. אנחנו ממשיכים בהליך גיוס של אנשי צוות נוספים בארץ ובחו"ל". לשלוחה בגרמניה גויס באחרונה מנהל אזורי חדש, דאריוס הייסיג שיהיה אחראי על הפעילות של קראיון באירופה כולה. "אנחנו שמחים על הצטרפותו של דאריוס. הוא מביא הרבה ניסיון בפיתוח פעילות עסקית מוצלחת, ובטוחני שהוא יוביל את המשך הצמיחה של קראיון באירופה", מסכם טייב. נזכיר כי לפני מספר חודשים Kryon Systems, השלימה סבב גיוסB  בהיקף של 12 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו Aquiline Technology Growth  ו- Vertex Ventures.

גאווה ישראלית: רדיס לאבס דורגה ע"י Delloite במקום ראשון בקטגורית חברות תוכנה בסיליקון ואלי

חברת רדיס לאבס הישראלית דורגה ע"י Delloite כחברת התוכנה האירגונית הצומחת ביותר בסיליקון ואלי ובמקום 50 מתוך 500 חברות הטכנולוגיה בעלות הצמיחה הגדולה ביותר בארה"ב לשנת 2017.

על פי הנתונים של Delloite, סך החברות שדורגו השנה במדד ה-Fast 500, חוו צמיחת הכנסות הנעה בין 135% ל-59,093% (בין השנים 2013-2016) כאשר הצמיחה החציונית היא 380%.מנכ"ל Redis Labs, עופר בנגל הביע שביעות רצון מהביקוש ההולך וגובר לטכנולוגיות מסדי נתונים מהירים כמו רדיס. "לשמחתנו, כבר היום מעל 8,000 לקוחות מוסדיים נשענים על מסד הנתונים של רדיס לאבס. הדירוג הגבוה במדד של דלויט הוא אינדיקטור לצמיחה המתמשכת שלנו ולצורך העז בשוק במסדי נתונים מהירים ומדויקים". "דירוג ה-Fast 500, מביא השנה את החברות שנמצאות בחזית הטכנולוגיה, חברות שמשנות את הדרך בה אנשים עושים עסקים. אנו מברכים את כל הזוכים, ביניהם רדיס לאבס, על הצמיחה המשמעותית", ציינה סנדרה שיראי, סגן יו"ר Deloitte Consulting LLP and U.S. technology, media and telecommunications leader.

Losty - אתר חברתי חדש וחינמי לפרסום אבדות ומציאות

מי מאיתנו לא איבד דבר מה שהוא אוהב והינו בעל ערך כספי, שימושי או רגשי עבורו. לגלות שמשקפי השמש החדשים נעלמו, שהמעיל האהוב שלבשנו בבוקר לא חזר איתנו בערב, שהעגיל שקיבלנו במתנה נפל, שהתיק עם כל המסמכים החשובים נשכח...השאלה היא איפה? ברכבת? במסעדה? ברחוב? אם רק מי שהיה מוצא את הפריט, היה יכול פשוט לעדכן אותנו ולהחזיר את האבדה - וכאן נכנס לתמונה losty אתר חברתי חדש וחינמי לפרסום אבדות ומציאות.

 LOSTI/לוסטי
 

LOSTI/לוסטי(fotolia)


 

 האתר מאגד במקום אחד את כל הפרסומים אודות פריטים שהלכו לאיבוד ונמצאו באוטובוסים, רכבות, אוניברסיטאות, ספריות, בתי עסק וגם סתם כך ברחוב. מטרת האתר החדש והייחודי לסייע לאנשים לאתר ולמצוא את האבדה שלהם, זאת הודות למאגר מקיף ואמין ביותר למציאות ואבדות, שנמצאו ברחבי הארץ. החיפוש הממוקד והאיכותי מאפשר חיסכון של זמן, כסף, בזבוז אנרגיה על הליכי בירוקרטיה מתישים והרבה כאבי ראש, בתהליך מציאת אבדה או השבת אבדה לבעליה.

האתר מהווה פלטפורמה וירטואלית המקשרת בין אנשים שאיבדו חפצים לבין מוצאי אבדות שמעוניינים להחזירן לבעליהן. האתר כולל רשימות של כל החפצים אשר דווח לו כי אבדו ולא נמצאו, כך שיהיה באפשרות הבעלים לבצע חיפוש של החפץ שאבד, ובאפשרות מוצא האבדה למצוא את בעליה. במידה ולא נמצאו החפץ או הבעלים בעמוד הרלוונטי, יכול הגולש להוסיף את פרטי החפץ למאגר האתר.

סטארט אפ ישראלי מעלה הכנסות של בתי מלון ודירות נופש

ענף המלונאות בארץ כבר ידע שנים יפות יותר. לא מדובר דווקא במצוקה של תיירות לישראל, למרות שגם זו אחת הסיבות. סיבה נוספת היא העובדה שתיירים רבים נוטים להזמין את חדרי המלון שלהם מאתרי בוקינג באינטרנט ולאו דווקא מהמלון עצמו. הם מבקשים לקבל חוות דעת מאתרים כמו טריפ-אדוויזר, נסמכים על עצות של תיירים אחרים ובסופו של דבר מזמינים חדר – בין אם מדובר ברשת מלונות, או במלון דירות נופש פרטי – באמצעות אתר הזמנות. מבחינת המלונות, המשמעות היא תשלום עמלה לאתר המתווך, שעשויה לעיתים להגיע עד ל-30 אחוזים.

 את המצוקה הזו פותר סטארט-אפ ישראלי חדשני ופורץ דרך, שמגביר את הכנסותיהם של בתי המלון, מעלה את מספר ההזמנות הישירות של תיירים, שלא באמצעות אתרי תיווך וחוסך למלון את מחירי העמלות, שעלולים להגיע למאות אלפי דולרים ולעיתים גם מיליוני דולרים בשנה. בנוסף לכך, גם עולה מספר ההזמנות לחדרים.

חברת "וי.די.רום" (VDroom), שייסדה מיכל הובשמן יחד עם שותפיה, נותנת מענה לבעיה באמצעות פיתרון זול, קל לתפעול וכזה שכבר הוכיח את עצמו בגרמניה ובאמסטרדם. "מה שאנחנו מציעים לבתי המלון", אומרת הובשמן, "זה תמנפו את התמונות שלכם וכך תמנפו גם את ההכנסות שלכם. אנחנו נייצר עבורכם אתר 360 מעלות, בתלת מימד, עבור כל החדרים והאטרקציות, כולל סיור וירטואלי במלון ונגרום לאופטימיזציה של ההכנסות. יש לנו צוותי צילום בכל העולם והם מגיעים למלון וביום אחד מצלמים את כל מה שצריך. הפקה כזו נשמעת יקרה כי בעבר יכולה היתה לעלות עשרות אלפי שקלים ועוד כמה מאות שקלים לאיכסון התמונות באתר של המלון. בשיטה שלנו המלון לא אמור לעשות דבר, לא באיכסון, לא בשיווק ולא בהקמת אתר חדש. את הכל אנחנו עושים".

אז כמה עולה הפקה כזו? ובכן הובשמן אומרת כי "צילום של מינימום עשרה חללים, כולל החדרים, הבריכה, חדרי האוכל, ושאר האטרקציות, יעלה 499.90 דולר בלבד. בנוסף, אנחנו גובים דמי מנוי חודשיים בגובה של 49.90 דולר, ללא קשר למספר החדרים".  הפיתרון של וי.די.רום הוא שבזכות אתר נוסף שנקים, שיהיה מחובר לאתר של המלון, אנחנו נותנים לעסק קיום נוסף ועוד מרחב מחייה ברשת. התוצאה - במקום הופעה אחת בעמודים שניים ושלישיים, הוא יוכל להגיע גם לעמודים הראשונים במנועי החיפוש. המשמעות – יותר המרות, בזכות יותר חשיפות. החברה פרסמה ניסוי שעשתה עם אחד המלונות הראשונים באמסטרדם, שבתוך שבעה ימים קפץ עשרה עמודים במנועי החיפוש, בזכות הפיתרון שלנו. בנוסף, אחרי הצפייה בתכנים של המציאות הוירטואלית (VR), נוצר קשר רגשי בין הלקוח לבין המלון והרגש מגדיל את הסיכוי שהלקוח יזמין ישירות מול המלון. יש לנו מעקב סטטיסטי אחרי מספר ההזמנות שהמלון מקבל והמידע הזה נגיש לבתי המלון בכל עת".