25.10.2018

15:23

נושאים חמים
מחירי הנכסים עולים כל שנה
מחירי הנכסים עולים כל שנה,
pixabay

זו העיר שכל הישראלים נוהרים אליה כדי לקנות בה נכס

ג'קסונוויל שבפלורידה פורחת ומשגשגת בזכות מרכזי הייטק, נמל עצום ושש אוניברסיטאות וקולג'ים. כך תוכלו לרכוש בית בטאבו בהשקעה של 90 אלף דולר ולקבל תשואה גבוהה

"לפני כשנה השתחררה לי קרן השתלמות שאותה חסכתי במשך 12 שנים", מספר רפי, עובד בחברת ביוטק, נשוי ואב לשניים ממודיעין, "חשבנו לרכוש דירה קטנה להשקעה בארץ אבל גילינו מהר מאוד שזה עסק יקר ולא משתלם ביחס לסכום שצברנו בחסכונות. חיפשנו להשקיע בערים כמו ברלין וקרקוב אבל אחרי סקר שוק שעשינו גילינו את ג'קסונוויל וכמו שאומרים 'תזמון זה הכול' - רכשנו בית פרטי בעיר בעזרת 'רילקו השקעות נדל"ן', אנחנו נהנים מתשואה יפה ומהטיפול בו".

 

היא העיר הגדולה בשטחה בארה"ב, המאוכלסת ביותר בפלורידה וצמיחתה המהירה הופכת אותה לאחת הערים הלוהטות מבחינה נדל"נית. ג'קסונוויל שבצפון פלורידה היא עיר נמל משגשגת שאוכלוסייתה גדלה ב-25% מאז שנת 2000 והתחזיות הן שהיא תגדל בקרוב ל-40% בעשר השנים הבאות. מחירי הנכסים בעיר עולים בהדרגה, אולם עדיין נחשבים לנמוכים יחסית לערים גדולות אחרות בארה"ב, ויחד עם היעדר מס מדינה ובתוספת חוקים המגנים על בעלי הנכסים, אין ספק שג'קסונוויל היא יעד חם עבור ישראלים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל.

 

עיצוב מודרני

עיצוב מודרני (getty )

 

 

הפוטנציאל הנדל"ני העצום של ג'קסונוויל

הגידול העקבי באוכלוסייה ובעקבותיו בהזדמנות לרכוש נדל"ן בעיר, נובע מכך שג'קסונוויל מלאה בהזדמנויות עבור אלה המתגוררים בה או עוברים לגור בה. בעיר פועלות שש אוניברסיטאות וקולג'ים בהם לומדים מעל 100,000 סטודנטים ואוכלוסייה צעירה וקבועה זו מספקת זרם שוכרים קבוע, עובדה שיש להתחשב בה כששוקלים להשקיע בנדל"ן בחו"ל. בנוסף, ג'קסונוויל היא מרכז תיירותי בזכות חופיה היפים ומרכזי הקניות בה, היא נחשבת לאחד ממרכזי ההייטק הגדולים בארה"ב ויש בה נמל ענק וכמה בסיסים צבאיים בקרבתה. כל אלה מספקים תעסוקה ליותר ממיליון וחצי איש החיים במטרופולין ומבטיחים את צמיחתה של ג'קסונוויל כמרכז מסחרי, תעשייתי ותיירותי.

 

נתונים אלה הופכים את הנדל"ן בג'קסונוויל להשקעה בטוחה המניבה תשואה גבוהה והיא בבחינת הזדמנות מצוינת למשקיע הישראלי. בניגוד לערים הגדולות בארה"ב, אשר השקעה בהן מחייבת הון גדול, היתרון של ג'קסונוויל הוא בכך שאין צורך בסכומי עתק כדי ליהנות מהשקעה בטוחה.

 

 יעד מדהים לישראלים

יעד מדהים לישראלים (pixabay )

 

 

 

הדרך הבטוחה להשקעה בג'קסונוויל

כשקונים נדל"ן בחו"ל יש לתכנן את סוג ההשקעה לפי סוג ההון העצמי וחשוב מכך - לעשות זאת באמצעות חברת נדל"ן בעלת מוניטין אשר מכירה היטב את השוק במדינת היעד ואת החוקים והדרישות שיש לעמוד בהם בתהליך הקנייה.

"רילקו השקעות נדל"ן" מתמחה בהשקעות בארצות הברית בכלל ובפלורידה בפרט. החברה, שהוקמה בארה"ב ולה גם שלוחה בישראל, מאתרת ורוכשת נכסי נדל"ן בשכונות איכותיות, משביחה אותם על ידי שיפוץ ולאחר מכן פועלת לאכלוסם בשוכרים איכותיים.

 

"רילקו השקעות נדל"ן" מציעה לכם לרכוש בית פרטי בשכונה איכותית בג'קסונוויל עם שוכר מהיום הראשון, אשר יירשם על שמכם בטאבו. כל זאת בליווי עורך דין וחברת טייטל אינשורנס. הנכס ואחזקתו מנוהלים על ידי חברת ניהול מקצועית אשר גם גובה את התשלומים. חברת הניהול היא זו שמאתרת שוכרים, דואגת לתחזוקה השוטפת ולתיקון נזקים. אם הדירה אינה מאוישת חברת הניהול לא מקבלת עמלה כך שיש לה אינטרס למצוא למשקיעים דייר. מאפייניה של העיר והשקעה בה באמצעות "רילקו השקעות נדל"ן" מבטיחים למשקיעים הכנסה חודשית קבועה ותשואה גבוהה - השקעה של 90 אלף דולר בנכס נדל"ני עשויה להניב בעתיד תשואה של עד כ-9-10% נטו בשנה.