14.03.2019

17:12

טרגדיה בירושלים: הסב נדרס ע"י אוטובוס - שבו נסע הנכד

מחקירה ראשונית עולה כי הנכד וסבו, בן 80, תכננו לנסוע באוטובוס יחד. הקשיש מעד לכביש מסיבה שעדיין אינה ברורה והנהג, שלא הבחין בו, החל בנסיעה ודרס אותו

הקטל בכבישים: הולך רגל בן 80 נהרג היום (חמישי) מפגיעת אוטובוס בשכונת ארמון הנציב בירושלים. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום קבעו את מותו בזירה. מחקירה ראשונית עולה כי נכדו של ההרוג, צעיר בשנות ה-20 לחייו, תכנן להיפגש עם סבו על האוטובוס. עדי ראייה סיפרו כי בעת התאונה הנכד נסע על כלי הרכב. כאשר ניסה הסבא לעלות אף הוא, הוא מעד לכביש מסיבה שאינה ברורה עדיין והחליק מתחת לגלגלים. נהג האוטובוס, שלא הבחין בו, המשיך בנסיעה.

 

רופא מד"א, ד"ר מיכאל הרמן, סיפר כי: "כשהגעתי למקום ראיתי גבר כבן 80 לכוד מתחת לאוטובוס כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, ביצעתי בדיקות רפואיות אבל לצערי הוא היה ללא סימני חיים ונאלצתי לקבוע את מותו במקום".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 זירת התאונה בירושלים
 

זירת התאונה בירושלים (מד"א)

 

 

ביום שלישי נהרג גבר בן 30 בתאונת דרכים בכביש 77 בצומת כפר חיטים, ביציאה מטבריה. בנוסף נפצעו בתאונה צעירה כבת 20 וגבר נוסף כבן 30. במקביל, אירעה תאונת דרכים בין אופנוע לרכב בסמוך לבית הלל. בתאונה נפצע בינוני גבר כבן 50 וגבר נוסף כבן 55 נפצע קל. 

 

לפני כחודש נהרגו שתי נשים וכ-40 נוספים נפצעו כתוצאה מהתהפכות אוטובוס של חברת "קווים" בכביש 443, בקטע שבין בית חורון לירושלים. שתי ההרוגות נלכדו בתוך כלי הרכב, והוצאו ממנו כמה שעות לאחר מכן.  על פי ההערכות התאונה נגרמה כתוצאה מהתנגשות ברכב פרטי, שבלם בלימת פתע והאוטובוס התנגש בו.