19.08.2018

16:17

"לינוי", "קלי" ו"מיה": הכינויים שבהם השתמש המאמן הפדופיל

פורסמו השמות שבהם השתמש מאמן הכדוריד בנו ריינהורן שחשוד בתקיפה מינית של מעל 140 קטינות באמצעות וואטסאפ. נוסף לכך, פורסם כי נהג להשתמש במספרי טלפון זרים

שבוע לאחר שנחשפה פרשת הפדופיליה החמורה ברשת, שבמרכזה מאמן הכדוריד בנו ריינהורן, פרסמה היום (ראשון) המשטרה חלק מהכינויים שבהם השתמש, על פי החשד, כדי לשכנע נערות לשלוח לו תכנים אינטימיים. כמו כן, פורסם כי בתקשורת בין המאמן לבנות הוא השתמש במספרי טלפון זרים, המתחילים ב-1+.

 

על פי הודעת המשטרה, במהלך פעילותו הפלילית ברשת, השתמש ריינהורן בשמות הבאים: לינוי, קלי, קים, ענבל, אלה, נועה, מיה, מירי. עוד נמסר כי המאמן השתמש גם בכינויים: Percect_shape_models, Newface_models, kimi.new, Kelly.levian, models_of_linoy, bikiniworld_design, ella models, noanew, koral_morad, mia bir, kira.new,  Devinahelrod ויעל סויסה.

 

 בני ריינהורן וקבוצתו
 

בני ריינהורן וקבוצתו (חדשות עשר)

 

 

בשבוע שעבר נחפשה בחדשות עשר שיטת הפיתוי של ריינהורן, שבעזרתה הצליח לכאורה לשכנע נערות לשלוח לו תכנים אינטימיים. לחדשות עשר נודע כי ריינהורן החזיק ברשותו סרטונים מיניים של ישראלית שפעילה ברשתות החברתיות. על פי החשד, המאמן שלח את הסרטונים לנערות ושכנע אותן כי במידה שישלחו לו סרטונים בעלי תכנים דומים, הן יתקדמו בעולם הדוגמנות. בחקירתו, הטיחו בו החוקרים ראייה זו.

 

כמו כן, במהלך הימים האחרונים השיגה המשטרה את הטלפון הנייד של ריינהורן, אב לשני ילדים מהרצליה. השוטרים סרקו את הקוד הווטסאפ של הטלפון על מחשב נייד, וכך למעשה הצליחו לנטר בזמן אמת את ההתכתבויות שלו בוואטסאפ.

 

על פי החשדות, ריינהורן בן ה-35, מאמן קבוצת הבוגרות בהרצליה ולשעבר מאמן נבחרת הנערות בכדוריד, פעל תחת זהויות שונות, בעיקר כסוכן דוגמניות, וכך פיתה את הילדות לשוחח עמו ברשת. לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול תמימותן, נהג לשדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עד כדי ביצוע מעשים מגונים ומעשי אונס. באחת השיחות שתועדו, הקורבן שאלה את ריינהורן "למה חייב לצלם לך? אני לא הולכת לדגמן בעירום", והוא ענה לה בתגובה: "אמרתי לך את כל הסיבות, וגם שלחתי לך את שלי, אבל אם את לא באמת מרגישה איתי בנוח אז לא משנה".

 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן
 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן (חדשות עשר)