15.08.2018

16:02

"התחזה לסוכן דוגמנות ופגע ב-140 קטינות": נחשפה פרשת פדופיליה

בנו ריינהורן, מאמן כדוריד ואב לשניים, חשוד שפעל במשך שנים ברשת, ומיוחסת לו שורת עבירות מין – בהן אונס ומעשה סדום. בכתבה: התכתבות ווטסאפ בין החשוד לקטינה

פרשת פדופיליה חמורה ברשת: בנו ריינהורן, מאמן כדוריד ואב לשני ילדים מהרצליה, נעצר בחשד שפעל במשך שנים ברשתות החברתיות ופגע ביותר מ-140 קטינות בנות 15-6.

 

על פי החשדות, ריינהורן בן ה-35, מאמן קבוצת הבוגרות בהרצליה ולשעבר מאמן נבחרת הנערות בכדוריד, פעל תחת זהויות שונות, בעיקר כסוכן דוגמניות, וכך פיתה את הילדות לשוחח עמו ברשת. לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול תמימותן, נהג לשדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עד כדי ביצוע מעשים מגונים ומעשי אונס. באחת השיחות שתועדו, הקורבן שאלה את ריינהורן "למה חייב לצלם לך? אני לא הולכת לדגמן בעירום", והוא ענה לה בתגובה: "אמרתי לך את כל הסיבות, וגם שלחתי לך את שלי, אבל אם את לא באמת מרגישה איתי בנוח אז לא משנה".

 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן
 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן(חדשות עשר )

 

 

ריינהורן שידל לפי החשד את הקטינות לשמור על הדברים בסוד ולא לשתף את הוריהם. בשיחה נוספת שתועדה, ריינהורן התחזה ככל הנראה לסוכנת, וכשהילדה אמרה כי "אני צריכה לשאול את ההורים שלי אם הם מרשים לי", ריינהורן ענה כאישה: "אני קודם עושה אודישן, ואם תתאימי נערב את ההורים". במספר מקרים בהם ניסו בני משפחה ליצור קשר עם ריינהורן ולהתעמת איתו, הוא ניתק את הקשר וחסם כל אפשרות ליצור איתו קשר.

 

 ההתכתבויות של בנו ריינהורן
 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן(חדשות עשר)

 

 

מדובר בתיק הדגל של יחידת "מאור" מוקד 105 - יחידת הסייבר החדשה של להב 433, שתפקידה העיקרי הוא לטפל בעבירות רשת נגד קטינים. החקירה הסמויה התנהלה חודשים ארוכים בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ובתיאום עם גורמי הרווחה, והמשטרה ממשיכה לנסות ולאתר קטינות שנפגעו. מאז פרסום הידיעה התקבלו עשרות פניות במוקד 105 של הורים מהרצליה שלילדיהם היה קשר עם ריינהורן.

 

במהלך החקירה, המשטרה הצליחה לנטר שיחות שניהל ריינהורן בווטסאפ עם קטינה בזמן אמת. במהלך השיחה, החוקרים אף העירו את ההורים באמצע הלילה ועידכנו אותם על השיחה שמנהלת בתם, וכך עצרו הפגיעה בקטינות ואספו ראיות.

 

 ההתכתבויות של בנו ריינהורן
 

ההתכתבויות של בנו ריינהורן( חדשות עשר)

 

 

ריינהורן נעצר בשבוע שעבר, והיום יובא לבית משפט להמשך הארכת מעצרו, אשר מיוחסות לו עבירות של עבירות מין בעשרות קטינות ברשת, לרבות אינוס, הטרדה מינית, מעשה סדום, מעשה מגונה, עבירות מחשב ועבירות נוספות.

 

מעיריית הרצליה, שמעסיקה את ריינהורן, נמסר: "הנושא נמצא בחקירת משטרה ועל כן בשלב זה אנו מנועים מלהגיב". מאיגוד הכדוריד נמסר: "האיגוד מביע תדהמה מהחשדות שנחשפו - מדובר במאמן שעבד בעבר גם בסגל הנבחרת הצעירה וככל שידוע לנו מעולם לא התקבלה תלונה לגביו, גם לא לרכזות אתנה שליוו את הפרוייקט. אנו קשובים ורגישים וסומכים על המשך הטיפול של רשויות החוק".