03.06.2018

19:18

תמרים תוצרת ישראל מוסרים ממדף בסופרמרקט צרפתי
תמרים תוצרת ישראל מוסרים ממדף בסופרמרקט צרפתי,
חדשות עשר

תיעוד: תומך BDS אילץ מנהל בסופר צרפתי להסיר מוצרים ישראלים

הלקוח עורר סערה במרכול לאחר שזיהה תמרים תוצרת ישראל על מדף שיועד למוצרים לכבוד חודש הרמדאן. העובד נענה לדרישה והוריד את המוצרים. "יורים בפלסטינים כמו בארנבות"

תיעוד: לקוח התומך בתנועת החרם נגד ישראל, ה-BDS, אילץ את עובדי הסופרמרקט "קרפור" בעיר שאמבורסקי שממערב לפריז להוריד מהמדף תמרים מתוצרת ישראל.

 

הלקוח זיהה שהתמרים נמצאים על דוכן שהוקדש למכירת מוצרים לכבוד חודש הרמדאן, מה שעורר את זעמו. המנהל נכנע לדרישתו של הלקוח והסיר את המוצרים תוך שהוא טוען כי איננו מעוניין להתעסק בפוליטיקה.

 

בווידאו: המנהל מסיר את המוצרים הישראלים מהמדף

 

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

לאחר שנשלח למעצר: סרבן הגט ירון אטיאס חתם על הסכם גירושים

תאונה קטלנית נוספת בכביש 66: בן 50 נהרג בהתנגשות עם משאית

שיבושים בתנועת הרכבות בשדרות עקב שריפה בשל עפיפון תבערה

 

"המוצרים הללו הם פגיעה במוסלמים", אמר הלקוח בסרטון. "הישראלים יורים בפלסטינים כמו בארנבות, אני לא מעוניין לממן את ההרג הישראלי או הכיבוש הישראלי".

 

לפני כחודש, אסר שר הפנים, אריה דרעי את כניסתו לישראל של ראש עיריית ז'נוויליה שבצרפת, פטריס לקלרק, בטענה כי הוא תומך BDS, שמסית ופועל נגד ישראל. זאת, פחות משבוע לאחר שראש עיריית דבלין נכנס לארץ,למרות שהוצא צו למניעת כניסתו בשל פעילותו לקידום חרמות נגד ישראל.

 

לקלרק הגיע עם רעייתו למעבר אלנבי שבגבול ישראל-ירדן. לפי משרד הפנים, השניים ביקשו להיכנס לישראל כדי לבקר בה ולסיבות נוספות. כניסתו נאסרה, ובת זוגו בחרה שלא להיכנס גם כן.

 

לפי משרד הפנים, בחודש נובמבר האחרון עמד לקלרק בראש משלחת של ראשי ערים שביקשה להגיע לישראל, בין היתר לצורך ביקורו של האסיר הבטחוני מרואן ברגותי. הגעת חלק מחברי המשלחת נמנעה מבעוד מועד לאחר שהשר דרעי הודיע כי יסרב כניסתם.