06.05.2018

22:12

"בעשר אצבעות": הילד מטבריה שהפך לאימפריית אירועים בין-לאומית

אלירן ברדוגו גדל בפריפריה עם תנאי פתיחה מורכבים. הוא טיפס מהדיסקו בטבריה למסיבות בת"א - והפך למפיק אירועי ענק בארץ ובחו"ל • הפרק הראשון בסדרת הכתבות

אלירן ברדוגו הפך בעשור האחרון לאיש סודם של עשירי ישראל, הוא מפיק אירועי יוקרה נחשב בארץ ובחו"ל שבהם מעורבים שמות כמו הראפר "פיטבול" ולהקת "הסקורפיונס". אבל בתור ילד שגדל בטבריה, היה קשה לנחש שיגיע למה שהוא היום.

 

"אם חולמים על זה – יכולים להגשים, אבל זה אפילו לא היה בחלום", סיפר אלירן, תוך כדי שהוא גולש בכינרת מאחורי סירת מנוע. בבית הוא קיבל הרבה אהבה, אבל בעיקר הוא זוכר מורה אחד לשל"ח, שנגע בו. "הוא היה מוביל, אנשים הלכו אחריו כי הנתינה שלו הייתה גדולה", סיפר המורה, ברדוגו עונה: "היכולות תמיד היו, רק הוא זיקק אותן".

 

 אלירן ברדוגו גולש בכינרת
 

אלירן ברדוגו גולש בכינרת (חדשות עשר)

 

 

מדיסקו בטבריה, למסיבות בת"א ואחר כך למסיבות קונספט שהפכו ללהיט - הנער מטבריה טיפס לאט לאט אבל בטוח לצמרת של עולם הפקות האירועים. אבל בעיר הגדולה לא הכל הלך חלק, ולתקופה מסוימת הוא בקושי אכל כדי לחסוך בהוצאות. "הייתי שם שמנת שהיית בפיקוח בתוך פיתה, וזה היה האוכל שלי לכל היום", סיפר, "פעם בשבוע הייתי מתפנק במנה פלאפל ב-8 שקלים".

 

היום הוא הבעלים של חברה ובית ספר להפקת אירועים ונחשב לאיש אמיד, ולמרות זאת לא תראו אותו נוהג ברכב מפואר או מתלבש במותגי יוקרה. הפינוק היחידי שהוא מרשה לעצמו הוא לגלוש בכינרת בסירה שקנה. "אמרתי אולי יהיה טרקטוריסט" סיפרו ההורים, "נגרות, חשמלאות".