27.03.2018

20:58

"את נוגעת בעצמך?": המסרונים של רונן ביטי לקטינות נחשפים

בהודעות שנשלחו לפי החשד על ידי אביה של הזמרת והגיעו לידי חדשות עשר נכתב בין היתר: "זה נקרא יחסי מין - אולי נעשה ככה?". מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום

"תראי את התמונה ששלחתי, זה נקרא יחסי מין. אולי נעשה ככה?" - כך, לפי החשד, נכתב בהודעות הטלגרם ששלח רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, למעריצותיה הקטינות של בתו, והגיעו לידי חדשות עשר. היום הוארך מעצרו של האב בפעם הרביעית, ומחר צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.


בהודעה נוספת שהגיעה לידי חדשות עשר, כתב האב למעריצות: "היי, אני מרגיש חשק מיני, מה עושים עם זה?". בהודעה אחרת שאל: "את נוגעת בעצמך?".

 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר: 

שדרניות הספורט בקמפיין נגד האוהדים שמטרידים אותן מול המצלמה

פתח תקווה: בן 26 נעצר בחשד לשורת מקרי הצתה חמורים

תיעוד: החמושים שחדרו לישראל מחוץ לשער קיבוץ צאלים

 

 רונן ביטי
 

רונן ביטי (חדשות עשר)

 

 

חוקרי המשטרה מספרים כי בהודעות ששלח ביטי הוא סיגל לעצמו סגנון כתיבה של נער בן 16, ובין היתר השתמש באייקונים וביטויים ששגורים בשפתם של בני הנוער. הוא לא חשש ללחוץ על הקטינות, מעריצות של בתו בגילאי 12-14, אפילו כשסירבו לענות לו: "בואי נשחק משחק, אני אשאל שאלה ואת שאלה", שלח לאחת מהן וכשסירבה השיב לה: "פחדנית, את מבאסת אותי".

 

אתמול (שלישי) הודיעה היחידה המרכזית של מחוז המרכז שמבחינתה החקירה הסתיימה. לטענתה, הראיות נגד ביטי בן ה-48, חזקות. פרקליטו של ביטי, שרון נהרי, מסר: "העבירות החמורות שיוחסו לביטי בכל תהליך מעצר הימים, שהן ניסיון לבעילה אסורה בהסכמה או בעילה אסורה בהסכמה, ירדו מהצהרת התובע. נשארו עבירות של מעשה מגונה, הטרדה מינית ואיום. אנחנו מקווים מחר לפנות לבית המשפט במטרה לצלם את חומר הראיות, להתכונן לדיון ולשחרר אותו תוך מספר ימים".

 

הודעה ששלח לפי החשד רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, למתלוננות נגדו
 

הודעה ששלח לפי החשד רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, למתלוננות נגדו(חדשות עשר )

 

 

הודעה ששלח לפי החשד אביה של עדי ביטי למתלוננות נגדו

)