21.03.2018

01:53

האב, הכוכבת ועבירות המין: כך על פי החשד פעל רונן ביטי

אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי חשוד שניצל את היותו מנהל קבוצת הטלגרם "עדי אימפריה", כדי להיפגש עם המעריצות הצעירות למפגשי עבודה, בהם שידל אותן לקיים עמו יחסי מין

 

רונן ביטי, אביה של עדי ביטי, כוכבת הילדים בת ה-16, חשוד שניצל פגישות עם מעריצות, אותן הכיר דרך היישומון טלגרם, כדי לתקוף אותן מינית, כך פורסם אתמול (שלישי).

 

נציג המשטרה בדיון הארכת המעצר טען שבידיו נמצאים צילומי מסך לשיחות בין האב למעריצות בקבוצה "עדי אימפריה". על פי החשד, ביטי, שניהל את הקבוצה, נפגש עם הצעירות כמה פעמים כחלק ממה שהוא הגדיר "מפגשי עבודה", אך במהלך המפגשים ניסה לשדל אותן לקיים עמו יחסי מין.

 

עוד כתבות בחדשות עשר >>

הזוגות הצעירים בבעיה: ירידה בבנייה של דירות חדשות

חרדים הפגינו בי-ם; ליברמן: לא ירתיעו מלפעול לשירות שוויוני

כתוצאה מהשמדת המנהרות: חמאס מעודד עימותים בגבול הרצועה

 

 רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, הוא החשוד בעבירות מין במעריצותיה
 

רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, הוא החשוד בעבירות מין במעריצותיה (ללא קרדיט)

 

 

עו"ד שרון נהרי, סנגורו של רונן ביטי, אמר בתום דיון הארכת המעצר כי: "כל צילומי המסך שייכים לאנשים ששלחו או השתמשו בפרופילים הבדויים שלו. אין שום ראיה שהוא שלח אותם". עוד הוסיף נהרי כי "האב לא נפגש עם אף קטינה".

 

מנגד, עו"ד עמיחי ויינברג, המייצג את המתלוננות, אמר: "לגבי הטענה שהן מתנכלות אליו, לא היה ולא נברא. הלקוחות שלי עזבו מיוזמתן את הקבוצה, ומיד הן קיבלו פניות לחזור אליה כיוון שזה לא נראה טוב".

 

משפחתה של הזמרת והשחקנית המפורסמת ביקשה בעצמה להסיר את צו איסור הפרסום על שמו של האב. המשטרה ביקשה בדיון הארכת מעצר של 13 ימים נוספים, אך בית המשפט נתן הארכה של 6 ימים.

 

 

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

 

לאחר הסרת צו איסור הפרסום פרסמה עדי ביטי מכתב בעמוד האינסטגרם הרשמי שלה, עם מסר לעוקבים והמעריצים: "אין לי צורך באיסור פרסום שמי שכן לא אני נאשמת או חשודה בעבירה כלשהי. לכן החלטתי היום לבקש להסיר את הצו. אין לי מה להסתיר". אתמול טען ביטי כי לא הפיץ כל מסרים או תמונות או תכנים מיניים וכי "חדשות לבקרים מתחזים בשמו, בין בפרופילים בדויים ובין ברשתות החברתיות". עוד טען האב כי מכריו וחבריו משתמשים בטלפון הנייד שברשותו.

 

כזכור, אביה של כוכבת הילדים נעצר ביום שני שעבר על ידי היחידה המרכזית של מחוז המרכז בחשד שהטריד מינית נערה שהכיר בקבוצת המעריצים של בתו בטלגרם. הנערה בת ה-14 התלוננה במשטרה לפני חודשיים יחד עם הוריה כי אבי הכוכבת החל לשלוח לה הודעות בתוכנת המסרים המיידיים, בעלות תוכן מיני. במשטרה חושדים כי האב, שבפועל מנהל את ענייני הכספים של הכוכבת, ביצע את המעשים במספר פעמים נוספות.

 

המשטרה גם בודקת חשד לפיו כוכבת הילדים המפורסמת ומשפחתה – ניסו לשבש את החקירה. על פי החשד, המשפחה גילתה כי הורי הקטינה שהתלוננה במשטרה, מנסים לשוחח עם הורים נוספים של מעריצות בקבוצת הטלגרם. המשטרה סבורה כי בעקבות זאת, החלה הצעירה, יחד עם בני משפחתה ובגיבוי אביה, להלך אימים על הקטינות באמצעות איומים בתביעות דיבה.