הופכים את האמבטיה לכיף אחד גדול
הופכים את האמבטיה לכיף אחד גדול,
פוטוליה

5 גאדג'טים שיגרמו לילדים שלכם לרצות להתקלח כל יום מחדש

מיתוג נכון, צבעים, בועות, כדורסל ויצירת סיפורים כיד הדמיון הטובה – עם מעט מחשבה ויצירתיות זמן האמבטיה של הילדים יהפוך לחוויה מדהימה

זמן האמבטיה יכול לעתים להפוך לאתגר עבור ההורים. אם הילד מסרב או קצת חושש מהכניסה למים, יש כמה גאדג'טים כיפיים שיכולים להפוך את הזמן הרטוב למהנה ומעשיר במיוחד. המקלחת יכולה להיות שלב מאתגר בשגרת היום יום, אבל קצת מחשבה וחיבור לתחומי העניין של הילדים יכולים בקלות לשנות את התמונה, כמובן – בהשגחה מלאה. רחצה נעימה!

 

אריחים ודמויות. בין אם זה אותיות שנדבקות לקיר, מספרים, פיראטים, נסיכות או חיות – משחקי הספוג הנדבקים לקירות האמבט יכולים להפוך את המקלחת לזמן שמצית את הדמיון. אפשר ללמד את הילדים לזהות את האותיות או ליצור איתם סיפור שלם סביב הדמויות שמודבקות לקירות. בדרך הזו גם תוכלו להעשיר את אוצר המילים שלהם וליצור זמן איכות מפנק שיהפוך את המקלחת הבאה לכזו שהילד יחכה לה בקוצר רוח.

 

בועות. בועות הופכות כל אמבטיה לחגיגה של ממש. הן נעימות למגע, מתפוצצות ונוצרות מחדש ויוצרות תחושה של אמבטיה בתוך ענן. מתקן הבועות הוא קל ונוח לתפעול והדבר הכי חשוב – הוא יוצר בועות במשך כל הזמן, כך שאין צורך להוסיף סבון ומים לאורך כל זמן האמבטיה.

 

כדורסל באמבטיה. חובבי הספורט יכולים להצמיד לקיר האמבט לוח כדורסל מיוחד שכולל גם לוח תוצאות ושלושה כדורים ייחודיים. בכל פעם שהילד מצליח לקלוע לסל, מתווספות לו הנקודות על לוח התוצאות ונשמע קול של קהל מריע. עכשיו רק נשאר לברר כמה נקודות הוא יצליח לצבור עד תום האמבטיה ולשפר את השיא הזה בכל פעם שמתקלחים. את אותו הדבר אפשר לעשות עם מתקנים קטנים וזולים במיוחד, שאפשר למצוא בחנויות הצעצועים. מי יודע, אולי מהמשחק הזה יתפתח הכדורסלן הבא של ישראל?

 

מים צבעוניים. אם הילד שלכם לא אוהב להיכנס לאמבטיה, אולי קצת צבע יכול להפוך לו את החוויה להרבה יותר מהנה. ראשי ברז ייחודיים בעלי נורות LED מעשירים את המים בשלל צבעים ומשדרגים את חוויית המקלחת. לאמיצים מבין הילדים אפשר להציע להתקלח בחושך, כשרק אור ה-LED של המים מאיר את חדר האמבטיה.

 

דמויות אהובות. בכל בית, חדרי הרחצה צבועים לרוב בצבע אחיד ולא יוצרים עבור הילדים חוויה מהנה במיוחד בכניסה אליהם. במקום ללכת על הגרסה הבנאלית של חדר האמבט, חישבו איזה דמויות הילדים שלכם אוהבים במיוחד ושדרגו את האמבט בעזרתם. למה הכוונה? אם הילדה שלכם אוהבת את מיני מאוס, הפכו את חדר האמבטיה לכזה שמיני היא חלק בלתי נפרד ממנו. וילון של מיני מאוס, שטיחון לניגוב רגליים, כוסיות למברשות ומשחות השיניים, דיספנסרים לסבון ולשמפו – כולם בדמותה של הדמות האהובה. אפשר לעשות את אותו הדבר עם גיבורי על, גיבורי מלחמת הכוכבים, הדמויות מפו הדב ובעצם כמעט עם כל דמות שילדים אוהבים. אזהרה אחת קטנה: אחרי שדרוג חדר האמבטיה, האתגר המרכזי יהפוך להיות הוצאת הילדה מהמקלחת.

 

 הילדים לא ירצו לצאת מהאמבטיה

הילדים לא ירצו לצאת מהאמבטיה( פוטוליה)