BETA

28.02.2013

17:59

עודכן:

שוויון בין גברים לנשים? הצחקתם אותנו

האם למעט הגלוי לעין, קיימים הבדלים בין גברים לנשים? התשובה הברורה היא, כן. אתם לא תופתעו אחרי שתקראו את הכתבה הזאת

אנחנו נמצאים בתקופה שבה נטען שישנו שוויון מלא, כמעט, בין גברים לנשים. נשים רוצות לעשות תפקידים של גברים, נשים מתלוננות שהן לא מקבלות יחס הולם במקומות עבודה ובאוניברסיטה, ובכלל, יש מי שחושב שלא צריך להיות שום הבדל בין גברים לנשים.

 

אך עם זאת, אין ספק שגברים ונשים שונים זה מזו במהות ונדמה, כאילו כל אחד מהצדדים הגיע מעולם אחר לגמרי. אז באילו מקומות ניכרים ההבדלים החד משמעיים בין גברים ונשים? בואו לראות.

 

 

 

ספורט

 

נשים טובות בספורט בדיוק כמו גברים, כמעט. מבחינה אנטומית לנשים מסת שריר ונפח לב קטן יותר מאשר לגברים. בדיוק מהסיבה הזאת נשים מתחרות בריצה, בשחייה ובכל פעילות ספורטיבית אחרת, כנגד נשים כמותן. זאת הנחת היסוד האנטומית, המציאות פשוטה בהרבה.

 

ההכנות שנשים עושות בחדר ההלבשה לפני תחרויות אלו אינה מאפשרת את סבלנותם של הצד הגברי. בזמן שהגבר ממתין על קו הזינוק, האישה המתחרה עסוקה בלמתוח קצת יותר את הטייץ, רק על מנת להסתיר צלוליטיס מדומה ועוד כמה סידורים אחרונים כמו מריחת אודם קלה, יישור קצוות השיער והתאמת החולצה לצבע הנעליים.

 

טכנולוגיה

 

נשים הינן כשל טכנולוגי מובהק. גם כשהן מצליחות איכשהו להתגבר על מכשולי האפליקציות החדשות של הסמארטפון, הן לעולם לא יצליחו לטפס על הר התיכנות המסובך של האובג'קט אוריינטד. גברים לעומת זאת ישכילו לטפס לשם בקלילות, תוך כדי שהם מסיטים מדרכם שפות תכנות עיקשות במסלול. זה לא שנשים אינן מונחות עצמים, אלא שהעצמים שלהן מתמקדים במייק אפ וליפסטיק, בעוד אלו של הגברים הינם ווירטואלים לרב.

 

ניקיון

 

אם לא ראיתם פעם גבר מנסה לנקות את הבית, לא ידעתם מחזה קומי מהו. הצורה הפתטית בה הסמרטוט הרטוב, שוחה כולו במים, מושלך בחבטה לעבר הרצפה והנחל שהוא יוצר בגרירתו, אינה מביישת את מפלי הניאגרה. ואם כבר מזכירים ניאגרה, אל תצפו שהחומר שהם ישימו שם יהיה מהסוג הנכון. כשהאשה טעתה להשאיר את הגבר שלה לנקות את השירותים, כדאי שהיא תנמיך ציפיות באשר היותם כשירים לשימוש כשתחזור.

 

ילדים

 

החלק העיקרי של הגברים בכל הקשור בילדים, הוא לעשות אותם. כל מה שקורה לאחר מכן בדרך כלל נופל על האישה. החל מהנקה, דרך החלפת חיתולים ועד לגיהוץ המדים לצבא. זה לא שלגברים אין את הרצון לעשות הרבה מעבר, אלא שאין להם את היכולת. נכון, הם מנסים. אבל החיתול שהם ניסו להחליף לא מיושר עד הקצוות והכל בורח מהצדדים, הסנדוויץ לבית הספר נספג במיץ והבגדים בהם הם הלבישו את הילדים לא ראויים ליציאה מחוץ לבית. על פי עקרון הסינרגיה- מה טוב אם כל אחד ישאר הטוב בתחומו.

 

אהבה

 

אהבה הינה המקום בו אתם מתחברים. מי שצלח את הדרך האמיצה והגיע לשם, ככל הנראה הבין שכל אחד צריך לקחת חלק בהנעת הזוגיות הזו.אהבה אינה תחרות, היא מקצה שיפורים ובכל יום לומדים משהו חדש. אם את חזקה במילים, השאירי לו את המחוות ואם אתה חזק בספונטניות, אפשר לה לקחת שליטה על המתוכנן. גברים ונשים אכן באים מפלנטות שונות, אך מי אמר שאין אפשרות לשלום עולמי?.