BETA

28.09.2015

22:20

גברים לא תמיד מטפלים בתופעה
גברים לא תמיד מטפלים בתופעה,
אימג' בנק / Getty Images

רק לא ויאגרה: מהן הסיבות לאין אונות אצל גברים וכיצד לפתור אותן?

כשאישה סובלת מבעיות גניקולוגיות, היא מיד פונה לרופא הנשים שלה, ועושה את כל הדרוש כדי לפתור את הבעיה. לעומת זאת, כשגברים נתקלים בבעיות בתפקוד מיני - רק 5% עד 10% מהם פונים לרופא לבירור הבעיה.


חלקם מחפשים עזרה באתרי אינטרנט, ושם הפתרונות ברוב המקרים רק מזיקים למטופל, וחלקם מניחים את הבעיה בצד וחושבים שהיא תיפתר מעצמה. המציאות מוכיחה שלא כך הם פני הדברים - איבחון נכון ומהיר וטיפול מתאים אצל רופא מוסמך, יכולים להציל זוגיות ברוב המקרים.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

הובהלה לבית החולים בעקבות כאבי בטן עזים וגילתה שהיא בחודש השמיני להיריונה

מחולה לשרירנית: רגע לפני המוות ניצלה בעזרת שינוי אורח חייה

 

אין גבר ללא חשק מיני. הוא קיים, רק צריך להחזיר אותו. עולם הרפואה של היום עוזר ברוב המקרים לשקם את הפעילות המינית, בתנאי שהגבר מודה בקיום הבעיה, ומכאן הדרך לפתרון קצרה יותר. הודות למחקרים רפואיים וניסיון של שנים רבות ברפואת התפקוד המיני, ניתן כיום להתאים פתרון אולטימטיבי לכל מטופל.

 

 

רק לא ויאגרה
 

רק לא ויאגרה(אימג' בנק / Getty Images)

 

הסיבות לבעיות בתפקוד המיני
אין-אונות מקורה בסיבות פיסיולוגיות-גופניות, פסיכולוגיות-נפשיות או שניהם כאחד. על הסיבות הפיסיולוגיות נמנות סכרת, מחלות כלי דם, פגיעות עצביות, תפקוד הורמונאלי לקוי, אלכוהול וסמים, עישון כבד, תרופות ליתר לחץ דם, מחלות לב, נוגדי דיכאון ועוד. על הסיבות הפסיכולוגיות נמנות מתח וחרדה, דיכאון, חינוך מיני לקוי, יחסים בין זוגיים מעורערים, גירושין, התאלמנות ועוד. אצל גברים רבים תפקוד מיני לקוי מלווה בדיכאון, אובדן ביטחון עצמי, פגיעה בזוגיות ותסכול רב, וזאת החל מגיל העשרה ועד גיל 90 ויותר.


הסכרתיים

מחלת הסכרת נתפסת היום כמגיפה עולמית, ובשנים הקרובות האומדן הוא שאחד מכל שלושה אנשים יחלה בסכרת. בארץ כיום כחצי מיליון איש סובלים ממנה, ועוד כרבע מיליון איש שאינם מאובחנים. חולי סכרת הינם המועמדים הרציניים להגיע למצב של אימפוטנציה, אלא שרוב הגברים מגיעים לטיפול בסכרת, רק לאחר שהתפתחו תסמיני אימפוטנציה, אשר לא תעבור מאליה, גם במידה ורמות הסוכר יאוזנו מחדש, אלא אך ורק בעזרת טיפול מותאם לסכרתיים.

 

המעשנים

עישון הוא אחד הגורמים הראשיים לבעיית אין-אונות כבר מגיל צעיר, ועל אחת כמה וכמה לאחר שנים רבות של עישון. מאידך, מחקרים בינלאומיים רבים מוכיחים על קשר ישיר בין הפסקת העישון לבין שיפור התפקוד המיני.
אין תחליף לאיבחון של רופא מומחה בנושא, אשר בידיו פתרונות המותאמים לאבחנה הרפואית שהוא עורך, והמחקרים מוכיחים שרק בעזרתו, הסיכוי לפתרון הבעיה הוא גבוה ביותר. דחיית אבחון רפואי של הבעיה, מרחיקה את הפתרון ולעתים גורם להחמרתה, לכן מומלץ להגיע לאיבחון מוקדם ככל האפשר.

 

 

עישון גורם לאין אונות
 

עישון גורם לאין אונות(GettyImages/אימאג'בנק)

 

סוגי הטיפולים העיקריים בבעיות התפקוד המיני אצל גברים


• טיפול פסיכולוגי - סקסולוגי


• טיפול הורמונלי תרופתי


• טיפול תרופתי במשחות למריחה על העור

 

• טיפול תרופתי בהזרקה


• טיפול במכשירים או אביזרים


• טיפול ניתוחי


הסכנה ברכישת תרופות ללא מירשם רופא

כדורי ויאגרה ברוב המקרים הינם זיופים לא מוצלחים של הגלולה המקורית, שכן אינם מכילים את התרופה כלל, אלא רק אבקות שאינן פעילות, או שהם מכילים רק כמות קטנה של החומר הפעיל, ואז הגלולה עלולה לגרום לתופעות לוואי חמורות, עד כדי סכנת חיים.


טיפול מהפכני ישראלי - "טכנולוגיית גלי ההלם" לטיפול באין אונות
טיפול בטכנולוגיית גלי ההלם (EDSWT) מעודד את המנגנון הטבעי של הגוף, ומשיב את היכולת הטבעית של הגוף להגיע לתפקוד מיני מלא, ללא שימוש בתרופות. גלי הלם אלו, המכונים גם "גלי רעד", הינם גלים אקוסטיים המשודרים אל חלקים בגוף בתדר מסוים. הגלים יוצרים רעידות וגורמים לרקמות ולמערכת הגוף להגיב, זאת ללא כל תחושת כאב או אי נוחות מצד המטופל.


מכשיר ה- ED1000 שהינו פיתוח ישראלי, מעורר התלהבות רבה הן בקרב רופאים והן בקרב מטופלים רבים בארץ וברחבי העולם, שכן לראשונה קיים פתרון גם לגברים אשר אינם יכולים לקבל טיפול תרופתי. הטיפול אינו פולשני, ללא הרדמה וללא כאב, ללא תופעות לוואי, ועם שיעורי הצלחה גבוהים מוכחים.

 

הכותב הוא: מאת : ד"ר נחום זילבר אורולוג מומחה, מנהל ורופא ראשי ברשת מרפאות "און"