BETA

18.02.2013

15:05

עודכן:

כך תצודי את גבר חלומותייך

גם לכן נמאס לחכות בשילוב ידיים לאביר על הסוס הלבן? בנות, זה הזמן לקחת את היוזמה לידיים שלכן ולצאת "לצוד" גברים - כל הטיפים. בלוג

שירה עדן, הבלוגרית של אתר "maveze"  הבינה שככה סתם גבר חלומותיה לא ידפוק לה על הדלת עם טבעת יהלום, אז היא החליטה לקחת יוזמה ולצאת לערב שכולו ציד גברים משובח . במיוחד בשבילך - כל הטיפים.

 

נו מור התהוללות 

 

המשפט הראשון שאמר לי הבחור האחרון שיצאתי איתו היה: "סיימתי עכשיו תקופה ארוכה של התהוללות. כל ערב היינו יוצאים לצוד". "מה זאת אומרת לצוד?" הוא לא הבין איך אני לא מכירה את המושג "לצוד" והעדיף לספר לי על הניצודה האחרונה מאשר להסביר לי (בחור אדיב). החלטתי לשאול את חברתי גל, היא אמרה שפשוט נצא לערב של צייד ואני אבין לבד.

 

הצייד הנשי - מחשוף עמוק

 

חכמים ממני השתמשו בקלישאת הצייד הנשי. מחשוף כחץ וקשת אודם כפגיון. ואני -עקב הנתונים הפיזיים יהיה לי קשה לייצר מחשוף ואודם בדיוק כמו מערכת יחסים דורש תחזוק. אז הצטיידתי במשקפי הראייה שלי. לא, לא כי נשים עם משקפיים זה סקסי, אלא כי בלי משקפיים יש סיכוי ש"אצוד" בחורה שממש בטוחה בנשיותה וגזזה את מחלפותיה.

יצאנו לבר הקבוע שלנו ולפני שהתיישבנו במקומות שנשמרו לנו, עשינו סיבוב שלומים (שזה הרבים של היי) וזה מכיוון שמדריכת הצייד שלי הייתה מלכת חיי הלילה, הגברת גל.

 

גל סיימה לשוחח עם ארבעים ושניים אלף האנשים שהיא מכירה ומשכה אותי פנימה. התיישבנו ולאחר הסבר קצר (בחורה אדיבה) התחלנו לצוד יחדיו. יש אמרה כזאת לא? "בשניים כיף כפליים" (או שזה בכלל מתייחס לזוגיות וחבל שהזכרתי לעצמי את המשפט הזה).

 

 

בדרך לשירותים תכבשי את יעדך

 

אני בטוחה שכולכם מכירים את המהלך הבא: סוקרים את האזור משמאל לימין בנונשלנטיות, בזמן שבראש רצות המחשבות הבאות: אתה- לא, אתה -קירח ושמן, אתה- כמעט, אתה -כן אבל אתה עם חברה שלך. עד שמבטי נתפס על בחור שכנראה עשה בדיוק את אותו המהלך.

 

היה בו משהו מסתורי, אולי הוא אפילו תייר. רחוק מלהיות הטעם שלי אבל בהחלט מסקרן. עדכנתי את גל והיא אמרה לי להשתמש במשקפיים ה"סקסיים" שלי כדי לגרום לו לבוא לדבר איתי. זה לא הצליח והרגשתי בעיקר פוזלת.

 

אם הנכם ציידים מן המניין אז אתם ודאי יודעים את שציינה בפניי גל, חלק נרחב מהצייד נערך בדרך לשירותים. "כך את יכולה לסקור את עלמי החמודות בסביבה בתואנה של שלפוחית רגיזה". אני תלמידה טובה ואכן בדרכי חזרה משם נפגשתי בתייר שהפתיע אותי בעברית רהוטה (טוב, נגוזה פנטזיית המאהב האיטלקי) ובקונקרטיות יתרה. "אני בדיוק הולך, אפשר לקבל את המספר שלך?"

 

סקסיות זו לא מילה גסה

 

רותם, שכחתי לציין את שמו, התקשר אחרי שבוע. כן, שבוע. מי מתקשר אחרי שבוע? לא סקסי בעליל. אמרתי לו שכבר הכרתי מישהו (שקר שאני נהנית לספר לעצמי מפעם לפעם) ושזה כבר לא רלוונטי. הוא התעקש, אולי בכל זאת, הייתי עסוק בעבודה. אמרתי לו בישירות (שעלי להיגמל ממנה): "רותם, שיחה אחרי שבוע - טרן אוף רציני".

 

מאוכזבים שכך זה נגמר? אז זהו ש... השבוע, יותר מחודש מאז אותו מפגש בבר, קיבלתי שיחה באחת עשרה וחצי בלילה (גברברים שימו לב, זוהי לא שעה לגיטימית!) "היי שירה, מה שלומך? איך הייתה הפגישה עם הצרפתי?". בדיוק התחלתי לצפות בפרק השלישי בעונה התשיעית של האנטומיה וכולכם יודעים שאסור להפריע את הצפייה, כך שהייתי חסרת סבלנות ואמרתי לו שאין לי מושג על מה הוא מדבר. שהוא התבלבל בשירה, אני שירה עדן ולא שירה של הצרפתי (לצערי).

 

על סף ניתוק הוא עצר אותי. "אההה שירה שלא רצתה לצאת איתי, איזה צירוף מקרים מוזר. זה רותם נפגשנו לפני חודש בערך, מה את אומרת אולי בכל זאת תתני לי צ'אנס?". מק'דרימי בדיוק חייך את החיוך הזה שלו, אני הייתי ספוגת רומנטיקה ותהיתי לעצמי אם אכן יש דברים שלא קורים סתם. "בסדר" שמעתי את עצמי אומרת לו. 'אוף הכי לא בא לי לצאת לדייט למה לעזאזל הסכמתי?' חשבתי לעצמי ברגע שניתקתי (כן, אתם לא טועים, קלילות איננה השם השני שלי).

 

 

הולכת על זה עד הסוף

 

למחרת בתשע ורבע ישבתי לבושה על הספה בביתי התקשרתי לאדוה ושאלתי אותה אם זה ממש נבזי לבטל עכשיו. אדוה קטעה אותי ובקולה האסרטיבי הכריזה: "שירה מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות, שתהני?" עוד לא הספקתי להרהר בעניין וכבר קיבלתי ממנו הודעה שהוא למטה, ירדתי.

 

עבר זמן רב מאז שראיתי אותו לחצי שניה בערב הצייד שלי וכמובן שהדקות הראשונות היו 100! ב"מדד המבוכה בדייטים ראשונים". הצעתי שנלך לבקי אבל היה כל כך מוקדם שאפילו המלצריות עוד אכלו את ארוחת טרום המשמרת והביטו בנו במבט של: "תתיישבו עכשיו ותקבלו בירה בתוספת יריקה". רותם הסתכל לצדדים, הסתכל עלי ואמר: "נראה לי שאני אזוז הביתה ואחזור כשיפתחו הברים". עיניי נפערו, מה הסיכוי שהבחור באמת אמר את המשפט הזה חמש דק אל תוך הדייט שלנו. הדבר היחיד שהצלחתי להגיד היה: "מה??". הוא צחק, הסתובב לכיוון השני ואמר. בדיחה, צוחקים איתך.

 

אבל אז נעצר בשנית הסתכל בי שוב ואמר:"נראה לי שאני באמת אזוז הביתה, זה לא ילך בינינו. דמיינתי אותך אחרת". ונעלם באפלולית הלילה.

לקריאת פוסטים נוספים באתר "maveze" כנסו >>>

  

>>> רציתי ללכת, אבל לא הצלחתי

>>> אני רוצה להיות גבר

>>> יום של חג הוא יום משגע

 

>>>10 דברים שמדאיגים אותך בהכנות לחתונה

>>>שוברים שיאים: התחתנו 22 פעמים

>>>צפו: פדיחות ונפילות מצחיקות בחתונות

 

צילום בלוגרית - איל מרילוס