BETA

15.04.2018

17:43

בדרך לארץ: הלהיטים הרותחים ביותר בתחום הכושר

ממחנה צבא למי קוקוס, מטרמפולינות בסטודיו לספסלים עם גומיות: אנחנו עדיין לא יודעים מה יגיע אלינו ומתי, אבל אלו החידושים שהיו השנה בתחום הכושר בכנס פיבו 2018

דמיינו לעצמכם את גני התערוכה שלנו כפול 11, וזה גודל כנס הכושר הגדול בעולם - פיבו פאוור, שמתפרש על פני 4 ימים מלאים מהבוקר עד הלילה. מה בתפריט? שיעורי הכושר הכי עדכניים ומשוגעים, גאדג'טים שיגרמו לכם להזיע ולהתחטב, וכל מה שיגרום לבריאות שלכם להשתפר ולרמת הכושר לעלות.

 

בכל אולם נמצאת קטגוריה אחרת החל מתוספי מזון, שיעורי כושר במים, אביזרים לחדר כושר, ועד לאופנת ספורט ודרכי שיווק למנהלים.

 

 כנס פיבו 6
 

כנס פיבו 6( שרון ינובסקי קפלן)

 

חוזרים לצבא אבל באקסטרים

 

ישנם לא מעט חידושים השנה וביניהם טרנד הצבא, כשהבוט קאמפ שהגיע ארצה לפני מספר שנים ממש קטן על הטרנד הזה. בטרנד הצבאי המתאמנים מגיעים לבושים במדים ומקבלים תיקים כבדים ורובים, ויוצאים למסע של הליכה על קורה דקה, זחילות ושאר מסלולי עינויים. גם האופנה מושפעת מהטרנד הזה, ונראה שמכנסי הצבא האמריקאי הפך לפריט מאסט במלתחת המתאמנים.

 

רצועות שניתן להתאמן בעזרתן בכל מקום

 

בגזרת הרצועות, ניתן למצוא מדרגות גבוהות, אליהן מחוברות רצועות וגם את רצועות הגו פלו, של לירון פריהר הישראלית. לירון עושה לנו כבוד בעולם, והפעם מביאה לנו בשורה חדשנית עם אביזר חדש המתלבש על רצועות הגו פלו והופך אותן למעין חדר כושר ביתי המאפשר לבצע תרגילי חתירה, עבודה על שרירי בטן, יד קדמית ואחורית, גב, ועוד.

 

 כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

הייטק וטכנולוגיה בדרך לחיטובים

 

למי שנמאס קצת מהיחסים שלו עם המאמן הקשוח שלו, המשחקים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהאימון - אם זה דרך לוחות מגע ממוחשבים שבעזרתם תוכלו לבחור את האימון הרצוי וליהנות מאימון שהוא משחק, דרך משחקי מחשב שידרשו מכם להתכופף, לבעוט, לרוץ, לקפוץ ולזחול, או לרכב על אופניים ולחשוב שאתם במקום אחר וטוב בעזרת מסכים שישכיחו מכם איפה אתם נמצאים באמת.

 

עולם האימון הפונקציונלי ממשיך לשחק תפקיד ראשי בכושר, וסוגי האימון הפופולריים מקבלים אבזור חדש ותומך כמו מוטות שמרחפים עליהם ומטפסים עליהם כמו קופים, חישוקי כושר שבתוכם כדורים שניתן לרוץ איתם ולעשות כל אימון בעזרתם כדי להעלות את רמת הקושי, משקולות עם מים, הליכונים עם שיפועים גבוהים המדמים עליות קשות בזמן החזקת משקולות כבדות, ועוד.

 

 כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

שיעורי סטודיו

 

אם נמאס לכם מהזומבה והפילאטיס, הטרמפולינות נכנסות חזק לשיעורי הסטודיו, אבל עם טוויסט, כמו אימון קיקבוקס בשילוב טרמפולינה או פילאטיס עם טרמפולינה. לשיעורי היוגה יצטרפו גלשני יוגה שידמו את העבודה על הגלשן בחוף הים ויקשו על העבודה על השרירים המייצבים, הקנגו ג'אמפס (מעין נעליים עם הגבהה קשתית משמעותית) שכבר הגיעו לארץ ימשיכו להיכנס אל השיעורים בשילוב משקולות, אירובי, קיקבוקס ואפילו ניתן לרוץ איתן, ושיעורי ספינינג עם מסכים שיאפשרו לכם ליהנות מנוף עוצר נשימה.

 

אל חדרי הכושר שלנו יתווספו ספסלי אימונים המחוברים כבר לגומיות ומשקולות, ויכנסו אליו גם מתקנים מיוחדים שנוסעים בזמן שאתם מבצעים תרגילים שונים כמו פלאנק וסקווט. כתוצאה מכך, תצטרכו לאמץ יותר את השרירים המייצבים שלכם - ובכלל, נראה שמטרת המכשירים החדשים היא להוסיף לכם עוד עבודה, כאילו שעד עכשיו נחתם מספיק בחדר.

 

 כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

תוספי מזון

 

טעמנו כל כך הרבה חטיפי חלבון, אבקות, תוספי דיאטה ומנקי רעלים למיניהם, אבל מסתמן שהחידוש העיקרי הוא להביא את החלבון הטהור והנקי מהסוכרים והחומרים המעובדים. טעמנו חטיפי חלבון אורגניים, חטיפי חלבון מתפוחי אדמה, גלידת חלבון מעולה בטעם פיסטוק שאפשר לאכול אחרי אימון בלי רגשות אשם, והרבה מי קוקוס לסוגיהם שנדמה שהם המים החדשים של הספורטאים.

 

 כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

לסיכום, נראה שאימוני הכושר החדשים יוסיפו בעיקר הנאה וריגוש לאימונים שאתם רגילים אליהם ואולי כבר משעממים אתכם. אנחנו מקווים לראות חלק מהם כבר בארץ בקרוב, כדי שלא יישארו לנו תירוצים להישאר בבית מעוכים על הספה.

 

כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

כנס פיבו
 

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)