BETA

01.02.2018

10:51

 מחזירים את הרומנטיקה לקשר
מחזירים את הרומנטיקה לקשר,
אינסטגרם קיארה פראני

11 הדברים שיהפכו לכם את הזוגיות מהקצה אל הקצה

מתי בפעם האחרונה כתבתם פתק במקום אסמס, לקחתם יום חופש סתם כך כדי להיות יחד ושלחתם אחד לשניה תמונות מפתות? הגיע הזמן להחזיר את התשוקה והניצוץ לקשר

איך שלא תסתכלו על זה, השגרה הורגת את הזוגיות. חיי הנישואין הצליחו לשחוק את הרומנטיות, uהניצוץ כבר פחות מנצנץ/ כולנו מכירים זאת, חווים זאת, ומרגישים זאת.

 

חיי היום יום, העבודה-בית-ילדים, הזמן שעובר, המסעדה הקבועה שיוצאים אליה פעם בתקופה, הבר השכונתי שהתרגלנו לפקוד אותו "כי חייבים יציאה שבועית" ואם אנחנו ממש חיים על הקצה נמצא את עצמנו באיזה סרט טוב או פגישת זוגות בבית. כל אלו גורמים לזוגיות להישחק. כל זוגיות גם אם היא טובה, זקוקה לרענון, לריגושים, ליציאה מהשגרה, לרגעים שיהפכו אותה לרומנטית, שישמרו על האש והתשוקה ויגרמו לשני בני הזוג לבחור אחד בשנייה שוב ושוב מחדש. אז איך מחזירים את הניצוץ הזה? הנה 11 מחוות רומניות שיהפכו את הזוגיות שלכם לנחשקת יותר:

 

1. החמיאו זה לזו

בזמן הכי לא צפוי, לא כשהיא התלבשה והשקיעה ליום עבודה או לקראת יציאה לאירוע, וגם לא בדיוק שהוא חזר מהספר. החמיאו בזמנים של שגרה, כשהיא מבשלת, שהוא עושה משהו בבית, כשהיא קנתה לעצמה משהו חדש, שהוא יושב וקורא משהו. כולנו זקוקים למחמאות, הן מייצרות תחושת ביטחון, נותנות חום ותשומת לב. הקפידו להחמיא אחד לשנייה 5 פעמים בכל יום.

 

2. הפתעה באמצע היום

באמצע היום, הפתיעו עם הודעה רומנטית ומושקעת או שיחת טלפון שהתקשרתם רק כדי להגיד שאתם אוהבים ומתגעגעים. אנחנו זקוקים לשמוע פעם אחר פעם שאוהבים אותנו, זקוקים לנו ומתגעגעים אלינו. זה לא ברור ולא מובן מאליו. עצרו לרגע את הטירוף של היום והרימו טלפון.

 

 חזרו לכתוב פתקים

חזרו לכתוב פתקים( אינסטגרם)

 

 

3. לא רק ווצאפ  - חזרו לכתוב

השאירו פתקים על המיטה, ליד הקפה, על השידה, או זרקו בתוך התיק. כתבו ביטויי אהבה, תהיו נדיבים במילים. פתק בהפתעה זו מחווה מרגשת, במיוחד בעידן האסמסים.

 

4. דייט בהפתעה

הקשיבו לבן/ת הזוג, הקשיבו למילים: לאיזו מסעדה מתחשק להם ללכת, טיול, סיור, ספא, סרט, כל מה שהם אומרים רשמו בראש וארגנו זאת בהפתעה (כמובן שתבדקו לפני שהוא/היא פנויים באותו היום), תודיעו בבוקר שהיום בערב יש לה/ו הפתעה.

 

5. שכולם יראו שאתה אוהב אותה

שלח לה פרחים לעבודה, כן- שכולם יראו כמה שאתה אוהב אותה. תוסיף פתק עם מילות אהבה.

 

6. מציאת הפתעות

קנו משהו והחביאו במקום שהוא/היא יגיעו אליו (מתחת לשמיכה, במגירה בשידה וכו).

 

7. יום חופש זה מאסט

ארגנו יום חופש באמצע השבוע. יום כיף שכולו שלכם, תדאגו לבייביסיטר, להזמנות מראש וצאו ליום שלם של חיבור והנאה זוגית עם ראש שקט.

 

8. תמונות מגרות

שלחי לו תמונה שלך עם חזייה ותחתונים סקסיות. החזירו את הריגוש, את הפיתוי והחיזור. רשמי לו שאת מתגעגעת, חושבת עליו, מחכה לו.

 

9. ביחד לבד

דאגו לזמן "לבד" אחד לשנייה (הזמינו אחד לשנייה בילוי עם חברים, יום כיף עם החברות, מסאג' לבד), הלבד עוזר לנו להיטען ולרצות להיות ביחד, משחרר מתחים ועומסים.

 

10. לא יוצאים בלי חיבוק ונשיקה

הקפידו לחבק ולהתחבק בכל בוקר לפני היציאה מהבית ובכל ערב שאתם נפגשים חזרה. חיבוק מפריש אוקיסטוצין- הורמון אהבה ושומר עליכם קרובים, מפיג מתחים ועוזר להשענות הדדית.

 

11. תנו

עשו משהו עבור בן/ת הזוג, לכו למקום שהם אוהבים, גם אם אתם עצמכם לא מתחברים אליו. הראו שאתם מוכנים להקריב, לוותר, שאתם קשובים ומלאי נתינה.

 

הדר זוהר היא מאמנת ומלווה תהליכי זוגיות

www.hadarzohar.com