BETA

21.06.2018

15:40

נושאים חמים
 הרווק של המדינה נתפס
הרווק של המדינה נתפס,
יחצ

רגע לפני החתונה: כל האקסיות הבלתי נשכחות של דודו אהרון

מיסמין גהרי החברה הראשונה, לנטע דנינו שזכתה בליבו של דודו ברווק ועד לשיר רוזנבלום שנהנתה מטבעת אירוסין דקה וחצי- כל הנשים המשמעותיות בחייו של דודו לפני נטלי לוי

ביום ראשון (24.6) הקרוב אנו עומדים להיות עדים לסופו של עידן: מסעו של דודו אהרון, הזמר והרווק המפורסם, אל עבר החופה עומד להסתיים בשבירת הכוס ונישואיו לבחירת ליבו נטלי לוי. לרגל המאורע המשמח, החלטנו לקחת אתכם למסע בזמן, שכולל שלוש הצעות נישואין, שלל התנגדויות מתוקשרות של האמא ציפורה ולא מעט עלמות חן שבורות לב שלא זכו לתואר הנכסף "אישתו של דודו אהרון".

 

2001-2014: מערכות היחסים הפחות מתוקשרות עם יסמין גהרי ועידן צור:

עוד לפני שהתפרסם, פגש אהרון את יסמין גהרי בהופעה במועדון בתחילת דרכו. השניים ניהלו מערכת יחסים של עשור הרחק מאור הזרקורים ושמרו בקנאה על פרטיותם. הזוגיות ארוכת השנים נגמרה בשנת 2011 בנסיבות שאינן ידועות. הזמר המפורסם לא היסס לרגע ועבר מהר לקשר הזוגי הבא שלו עם עידן צור, שראה עליות ומורדות ואינסוף פרידות וחזרות, עד שלבסוף הסתיים ב - 2014.

 

 

2013: "חייבים לחתן את דודו" - דודו אהרון ב"רווק":

בשנת 2013, לאחר מספר מערכות יחסים כושלות, זכה אהרון לטייטל המתבקש והפך להיות "הרווק" בתוכנית הטלוויזיה הפופולארית שנשאה את הסיסמא: "חייבים לחתן את דודו". בסיום התוכנית בחר הזמר את נטע דנינו, מבין 15 מתמודדות אחרות, כרע מולה ברך ואף שלף טבעת. אך סיפור האהבה הטלוויזיוני הקסום שנרקם בין השניים לא החזיק מעמד זמן רב. בתום חמישה חודשים, בהם בקושי התראו בשל הסכם סודיות עליו היו חתומים, ושנייה לפני שידור פרק הסיום, נפרדו השניים.

 

נטע דנינו זכתה בליבו של דודו לחמישה חודשים

נטע דנינו זכתה בליבו של דודו לחמישה חודשים( ערוץ עשר )

 

 

 

2014- 2017: שיר רוזנבלום - הריב המתוקשר עם אמא ציפורה, הכישוף והסכמי הממון:

אחרי שאפיזודת "הרווק" הסתיימה שב אהרון למסע החיפוש אחר אהבת חייו. כך הכיר בשנת 2014 את ארוסתו לשעבר והאוייבת המושבעת של אימו ציפורה - שיר רוזנבלום. כשזוג האוהבים בצד אחד והאם המתנגדת לקשר בצד השני -  התעוררו ביניהם סערות רבות, במסגרתן אף עלתה ציפורה לשידור בתוכניתו של אליקו "ערב ים תיכוני", בו תקפה את רוזנבלום ואף כינתה אותה "שק של נחשים". וכמובן שלא נוכל לשכוח גם את עניין הכישוף אותו טענו הוריו של אהרון שהטילה רוזנבלום על בנם, לשם כך הם אף זימנו את הרב מאיר מסלטי שיתיר את הכישוף וישחרר את בנם לחופשי.

 

בין אם זו הסרת הכישוף שגרמה לכך או אי הסכמתה של רוזנבלום לחתום על הסכם הממון, אהבתם הגדולה של אהרון ורזנבלום הגיעה אף היא לקיצה. השניים הודיעו על ביטול אירוסיהם ופרידתם בפברואר 2017, בתום 9 חודשי אירוסין וכמעט שלוש שנים של זוגיות.

 

שיר רוזנבלות מקבחת הצעה חלומית שהחזיקה מעמד דקה וחצי

שיר רוזנבלות מקבלת הצעה חלומית שהחזיקה מעמד דקה וחצי(מתוך האינסטגרם)

 

 

 

לאחר הפרידה, חזר אהרון לדבר עם הוריו ומספר שבועות אחר כך, כאמור, הכיר את אהובתו החדשה (ובתקווה הנצחית) נטלי לוי. לדודו הספיקה שנה וקצת להחליט שנטלי, דוגמנית ומעצבת פנים, היא אהבת חייו ולהציע לה הצעת נישואין רומנטית. ההצעה התקיימה לא מזמן ותוך חודשיים השניים הרימו חתונה מפונפנת ומלכותית. בחוגים מסויימים היינו רומזים שיש כאן מניע נסתר, אבל אנחנו בעניין של פרגון ואהבה. נאחל לזוג המאושר המון בהצלחה ושהפעם זה יהיה לתמיד.

 

ממתינים ליום הגדול

ממתינים ליום הגדול(אינסטגרם)