26.11.2012

10:59

מדוע קריסטן סטיוארט גמגמה?

הסרט האחרון בסדרת "דמדומים" הצליח לגרוף כבר למעלה מ-400 מיליון דולר בקופות. חן ליברמן פגשה בלוס אנג'לס את שלושת כוכבי הסרט לראיון שמעליו ריחף סיפור הבגידה

"זו הפעם האחרונה בה אתה מקדם את "דמדומים". כמה תתגעגע לזה, אליי?", שואלת חן ליברמן את רוברט פטינסון שצוחק ומגיב: "כל עיתונאי אומר: אני לא אראה אותך יותר אחרי הסרט הזה. כן, אני קצת אתגעגע לזה... לחלק מהאנשים".

 

עוד מאמץ קטן והם גומרים עם זה. יום אחרון של ליטוף המפלצת שמאכילה אותם. על הסרט הראשון בסדרה הם לקחו שני מיליון דולר כל אחד. עבור שני הסרטים האחרונים הם כבר השתכרו 25 מיליון דולר פלוס נתח מהרווחים בקופות.

 

כששאלנו את טיילור לאוטנר מה יהיה הדבר האחד שישמח להיפטר ממנו, הוא משיב: "להוריד את החולצה, בהחלט... הייתה לי שיחה עם הבמאי ואמרת לו: אני מבין שזה חלק מהדמות והוא חייב לעשות את זה אבל אולי נמתן את זה קצת?"

 

רוברט פטינסון עונה לאותה השאלה עם התשובה: "פשוט להרכיב את עדשות המגע. משום מה אף פעם לא התרגלתי אליהן. שנאתי אותן ממש, הייתי מגיע לעבודה במצב רוח טוב וחוטף מצב רוח רע לארבע שעות".


פטינסון גם יודע ששאלת הבגידה של זוגתו יכולה לצוץ. קריסטן סטיוארט אפילו יותר לחוצה ממנו. התקשורת העולמית התבקשה לא לשאול אותה על זה אבל היא יודעת שהם יודעים שכל העולם יודע שהיא בגדה בחבר שלה עם גבר נשוי. אולי זה מה גרם לה להתבלבל ולגמגם מול המצלמה שלנו.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו