27.10.2018

21:59

כך הפך יונתן אגסי לכוכב פורנו עולמי, התמכר לסמים - וניצל

הצעיר מחולון שהפך לשם החם ביותר בתעשייה הבינלאומית של סרטי סקס לגייז, נפל חזק בקריסטל מת' - וכיום, לאחר שרבבות צפו בסרט על חייו, הפך את סיפורו למסמך חינוכי

כבר ארבעה חודשים הוא עובד בקיוסק בפלורנטין, משמרת כאן מתחילה בשעה 7:30 בבוקר. בין מאות הקונים שנכנסים לכאן, יש כאלה שמזהים אותו, ולהם קשה להישאר אדישים.

 

נכון לקיץ 2009 הכל באמת נראה חופשי יותר. יונתן לנגר, צעיר ישראלי מחולון, הפך אז כמעט בין לילה לג'ונתן אגסי, כוכב סרטי פורנו, שהמראה, הכשרון ואולי גם האזרחות הישראלית מיצבו אותו כשם הכי חם בתעשייה הבינלאומית של סרטי סקס לגייז. סיפור סינדרלה מהסוג המוכר, רק בלי הבגדים - וזה כל מה שדרוש היה לבמאי תומר היימן כדי להתחיל לתעד אותו. 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוא נולד בניו יורק, אבל כשהיה רק בן חצי שנה הוריו נפרדו, ואמו חזרה לישראל. כאן גידלה אותו ואת אחיו הבכור שחף בשכונת קרית בן-גוריון בחולון, בשלב מסויים עם בן זוגה החדש, שממנו נולדה בהמשך גם אחות נוספת - ליאור. 


לאפשרות לעבוד בעולם הפורנו נחשף בפעם הראשונה בגיל 23. אבל לבחירה הלא שגרתית של יונתן היו לפחות בהתחלה לא מעט יתרונות. רק שגם הגועל נפש בהחלט הגיע, הרי יש גבול להצלחה שהמשאב היחידי שלה הוא הגוף - וכשהתהילה דועכת, דברים אחרים ממלאים את מקומה. 

 

יונתן אגסי
 

יונתן אגסי. נחשף לעומק, בעודו לבוש (חדשות עשר )

 

 

הסרט רווי בסצנות פורנוגרפיות מפורשות, אבל הקטעים הקשים לצפייה לא קשורים בהכרח לסקס. כוכב הפורנו שסמי מסיבות מעולם לא היו זרים לו, התמכר בסופו של דבר גם לקריסטל מת' המכונה טינה. סם ממכר עם השפעה הרסנית על הגוף, ותופעות לוואי קשות שמגיעות לפעמים אחרי ימים ארוכים של היי. 

 

עשרת אלפים צופים ישראלים ראו בחודשים האחרונים את הסרט "יונתן אגסי הציל את חיי", גיבור הסרט מקפיד להגיע לכל הקרנה מלווה באמא ובאחים היימן כדי לענות על כל שאלה שיש לקהל. הסיפור המטלטל של אגסי מתיימר עכשיו להפוך למסמך חינוכי ומי שהיה נער הפוסטר של הפורנו, לא פוחד להיחשף עכשיו לעומק, דווקא כשהוא לבוש. ואם יצליח למנוע מהסם הזה לגדול - כל הדרך הזו, מבחינתו, היתה שווה.