24.07.2018

11:28

היסטוריה: VINI VICI כבשו את הבמה המרכזית של פסטיבל טומורולנד

גאווה ישראלית: צמד הפסיי טראנס המקומי סיפק סט בלתי נשכח על הבמה המרכזית של הפסטיבל הגדול בעולם. "מסוג החוויות שנזכור כל החיים" • לכל הפרטים

VINI VICI (אבירם סחראי ומתן קדוש), צמד הפסיי טראנס הישראלי, ממשיכים לכבוש פסגות

 

אחרי שנכנסו לרשימת הטופ 100 של DJMAG והופיעו בפסטיבלים הגדולים בעולם כבשו השניים פסגה נוספת והפכו לאמנים הישראלים הראשונים שמופיעים בבמה המרכזית בפסטיבל טומורולנד.

 

הבמה המרכזית בטומורולנד שמורה לאמנים הגדולים והחשובים ביותר בסצנה – הארדוול, ארמין ואן ביורן, מרטין גריקס, אקסוול ואינגרוסו, טייסטו ועוד רבים וטובים כיכבו במשך השנים על הבמה הזו וכעת תור הצמד הישראלי להצטרף לרשימת האמנים המכובדת.

 

אל הבמה המרכזית עלו ויני ויצ'י שברקע מתנגן "אם ננעלו" האלמותי של עופרה חזה שקיבל כאן טוויסט מעניין במיוחד ומיד אחר כך המשיכו בשניים עם "United", הטראק החדש שלהם עם אלוק וארמין ואן ביורן, שלפי התגובות של הקהל צפוי להפוך עם שחרורו ללהיט רחבות ענק.

 

השניים לא נלחצו מהמעמד וסיפקו סט פשוט נהדר שכלל את כל הלהיטים הגדולים שלהם וגרר תגובות נלהבות מהקהל בפסטיבל וגם זיכה את הצמד בחשיפה יוצאת דופן. נכון לכתיבת שורות אלה הפוסט בפייסבוק של טומורולנד, שהעבירו את הסט של הצמד בלייב, עומד על 5.1 מיליון צפיות, 165 אלף לייקים, 92 אלף שיתופים ו-51 אלף תגובות כשגם ביוטיוב הסט זוכה לכמות צפיות עצומה ונמצא כרגע (4 ימים בלבד לעלייתו) על 303 אלף צפיות.

 

 

גם אתרים ופורומים שונים של מעריצי EDM לא נשארו אדישים לסט ורבים הגדירו אותו כאחד הטובים בפסטיבל.

"זו הרגשה שקשה לתאר במילים, סוג של היי טבעי שנובע מכמויות של אדרנלין, התרגשות ואהבה של הקהל. מסוג החוויות שנזכור לכל החיים", סיפרו לנו השניים בשיחה קצרה והוסיפו: "התגובות אחרי הסט היו מטורפות, כמות הברכות, הודעות, והפרגונים שקיבלנו היו מאסיביות עד שהרגשנו שאולי יש לנו יום הולדת ושכחנו, זה רק הראה לנו כמה היסטורי היה הרגע הזה לא רק בשבילנו אלה גם לקהל הכחול לבן שמחובר למוזיקה האלקטרונית ומבין את גודל המעמד".

 

כצפוי, ויני ויצ'י נהנו גם מתמיכה ישראלית עצומה במהלך הסט כשמאות ישראלים פקדו את השורות הראשונות, הניפו דגלים ודאגו שה-DJ's הבכירים שלנו ירגישו בבית. "התמיכה של מאות הישראלים שהגיעו עד לבלגיה והציפו את קדמת הבמה עם ים דגלים ואהבה כחול לבן חיממה לנו אתה הלב".

 

הסט הנהדר והחשיפה הם השיא של שנה נהדרת של הצמד שכיכבו בכל הפסטיבלים הגדולים והוציאו מספר טראקים עם השמות הגדולים בסצנה ביניהם סטיב איוקי ודימיטרי וגאס ולייק מייק. כתוצאה מכך, צפויים השניים לטפס בכמה מקומות בדירוג הטופ 100 של "DJMAG" שצפוי להיחשף בפסטיבל AMF שייערך באמסטרדם ב-20 לאוקטובר. מי שרוצה להצביע ולהשפיע על הדירוג של VINI VICI וגם של DJ's נוספים יכול לעשות את זה כאן.

 

הסט המלא של ויני ויצ'י: