16.11.2017

20:08

עודכן:

קרן פלס על הקברט המיני שכתבה: "חלק מהדברים קרו לי"

אם אתם מתחת לגיל 18, לא תוכלו להיכנס לראות את הקברט החדש של קרן פלס- "לילה אחד באפריל". אנחנו היינו בפרימיירה, צפו

הדגים, החששות והביקורות האפשריות, כל אלה לא הרתיעו את קרן פלס שכתבה והלחינה את "לילה אחד באפריל"- מופע סוער ומיני, רווי טקסטים נועזים וסצינות חושניות, המתאר רומן אסור בין זמרת נשואה לגבר פגוע נפשית. אם זה היה תלוי ביוצרת, הקברט היה קיצוני אפילו יותר.

 

את המחזה כתבה קרן במקור כאלבום, רצף של שירים שפרצו ואז התחברו למחזה. בתחילה תכננה קרן להיות לבד על הבמה אחר כך עלה הרעיון לצרף חמש נשים המגלמות את הלך הרוח שלה. הטקסטים שכתבה קרן רווים במיניות עם ביטויים שלא שומעים כל יום באומנות הישראלית בטח שלא בתאטרון הבימה. על פי השמועות הרומן האסור מבוסס על מערכת יחסים שניהלה קרן עם הצלם זיו קורן כשהשניים עוד היו נשואים. לפרימיירה בן הזוג, נועם טור, לא הגיע ונשאר לשמור על הילדים בבית או אולי העדיף להימנע מהמבוכה.

 

 

עוד כתבות שיעניינו אתכם:

לא אחות: כוכבת "בנות" הסתבכה והתנצלה

האם אייל גולן הולך לשתף פעולה עם ה-DJ הטוב בעולם?

גאווה ישראלית: פאף דדי יוביל פורמט ישראלי שיחליף את "אמריקן איידול"

"הבמאי הוריד לי סצינות שהיו כ"כ נועזות שכנראה כבר לא היו בטעם ואתמול הייתה חברה שאמרה שהיה לה קשה" מודה פלס ומסבירה: "זה על התפר האוטוביוגרפי, חלק מהדברים קרו לי וגם מה שלא, נמצא במחשבות. אני למשל יודעת שאני עלולה להתמכר לסמים". אמיר דדון שלוקח חלק בקברט מספר: "ברחתי מהעיר לקבל שקט בכפר והפכתי לשכן של קרן, היא הזמינה אותי לשיר פזמון והצטרפתי, יש שם שירים מעולים בעיני".

 

אי אפשר לנהל רומן בלי מסרים ותמונות זימה, הקהל יכול להוריד אפליקציה ולהיות שותף לצ'טים של הזוג, ובנוסף לתהות האם דמותו של המאהב הקשוח וחובב האופנועים בקברט, אכן מבוססת על הצלם זיו קורן: "כולם חושבים שזה על זיו, ואני נהנית מהשמועות האלה, הוא הגבר הכי סקסי" אמרה היוצרת. וגם לזיו עצמו יש מה להגיד: "בסוף יחשבו שאני מפרק משפחות".

 

 

 

נועם טור וקרן פלס
 

נועם טור וקרן פלס(סיון פרג', יח"צ)

 

לפרמיירה אמש הוזמנו מיטב חבריה של קרן, גם בני משפחה, הבעל נועם לא היה שם אבל לפרויקט כולו הוא מפרגן בגדול כפי שמבטיחה קרן: "הוא מאד בעד הדבר הזה". ויש לה גם מסר לנשים: "אישה חזקה הולכת ועושה הכל כדי להגשים את עצמה, אני לא חושבת שאישה חזקה לובשת בגד סגור ולא בא לה סקס ולא חוותה אורגזמה, זו לא אישה חזקה".