28.08.2011

23:04

עודכן:

פרטים מהאישום נגד מרגול: דומרני ומולנר הציעו לצנעני - נייצג אמנים מ"כוכב נולד"

כתב אישום יוגש מחר לבית המשפט נגד הזמרת מרגלית צנעני והפרקליטות תבקש להאריך את מעצרה עד תום ההליכים. לפי פרטים שנחשפים מהאישום, אמרגנה של צנעני סרב לשלם לזמרת לאחר שבורר פסק לטובתה. אז הציעו מולנר ודומרני למרגול עסקה: נייצג אמנים שתביאי לסוכנות חדשה שנקים, בתמורה - נטפל באטדגי. מרגול בחקירה: "עשיתי הכל כדי להגן על בני"

(2:24 דקות)

מה היתה העסקה בין מרגלית צנעני לאמרגנה? מחר (שני) יוגש כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד הזמרת מרגלית צנעני. פרטים ראשונים מתוך כתב האישום נחשפים היום.

 

לפי האישום שיוגש מחר, האמרגן של מרגול, אסף אטדגי, רצה להפסיק את התשלומים לצנעני עבור ייצוגו של עומר אדם. הוא פנה לבורר, אבל זה פסק לטובתה של הזמרת, לאחר שאנשיו של עמיר מולנר ושל שלום דומרני השפיעו על אותו בורר.

 

בתגובה, ייטען באישום, סרב אטדגי לשלם את הכספים למרגלית צנעני. אז דומרני ומולנר הציעו למרגול עסקה. לפי העסקה, הם יפתחו סוכנות ייצוג לאמנים שאליה תביא צנעני זמרים מוכשרים מ"כוכב נולד" - ובתמורה יטפלו בענייניה מול האמרגן אטגדי.

 

לפי כתב האישום שיוגש, כמה מהאמנים כבר החלו תהליך התקשרות מול הסוכנות הצעירה של דומרני ומולנר. בתקופת זמן זו נשמעה מרגול אומרת בשידור בתוכנית "כוכב נולד": "לירון רמתי מתחיל לעבוד ממחר". החוקרים מייחסים עתה לאמירה הזו משמעות רבה, זאת לאור הפרטים שיוצגו בכתב האישום.

 

בחקירתה טענה צנעני כי כל מה שעשתה היה בשביל להגן על בנה אסף. "נלחמתי כמו לביאה שרצתה לשמור עליו", אמרה לחוקרים. מחר יוגש כתב האישום המלא והפרקליטות תבקש להאריך את מעצרה של מרגול עד תום ההליכים.