02.04.2013

23:15

צפו: ירון ברלד תוקף עובד במה

הקומיקאי הפופולרי התעמת עם עובד במה במופע סטנד-אפ שנערך אתמול לאחר שעובד הבמה ניסה להתריע על מחדל בטיחותי. "הקהל צחק ולא נבהל", נמסר מסוכניו של ברלד

ירון ברלד נקלט במצלמה כשהוא תוקף לכאורה את אחד מעובדי הבמה במופע סטנד-אפ שנערך אתמול במועצת עמק חפר מול קהל שהורכב מילדים.

 

המופע של הקומיקאי הפופולרי הוא מופע שמורכב מהמון אלמנטים ויזואליים, אבקות ודברים שמתפוצצים על המופע. אופי המופע הוביל לעימות לאחר שאחד מאנשי האחזקה העיר לברלד שיש שקעים חשופים על הבמה והדבר עלול לגרום לנזק. ברלד לא התייחס בחיוב להערה ולאחר חילופי דברים גם העיף לעבר איש האחזקה ארגז עזרים שהיה על הבמה.

 

מסברס הפקות ומאמא ייצוג אומנים ויוצרים נמסר: "כפי שידוע ברלד הוא אומן לא קונבנציונלי וכך גם הופעותיו שמבוססות על הרבה רקויזיטים ואביזרים, וכחלק מסיום המופע וזו לא פעם ראשונה כאקורד סיום הוא זורק את ארגז הרקויזיטים כמו שאמן רוק שובר גיטרה בסוף המופע. מדובר בארגז בעל משקל מועט ביותר שניתן לראות היטב בסרטון כמו גם את הקהל שצחק ולא נבהל... כאמור מדובר בחלק מהמופע ולא הייתה מטרה להעליב ו/או לפגוע במישהו, במידה ומישהו ניפגע אנו מצרים על כך".