בלאק פריידיי | "מגיעה חבילה וכולך אור": הכירו את המכורים לשופינג

מי לא שמע עדיין על הבלאק פריידי? קשה להישאר אדישים להנחות הגדולות, ורובנו נקנה משהו בדקה ה-90, אבל יש אנשים שנערכים חודשים מראש ועושים מיני דוקטורט בנושא

יום הקניות הבינלאומי בלאק פריידיי מתקרב, והספירה לאחור החלה. "זה כמו ללכת לפארק שעשועים או לחנות ממתקים", אומרים דותן שלום ובת זוגו, "טק, טק, טק כזה".

 

"יום שישי השחור" הוא יריית הפתיחה לבהלת הקניות המאפיינת את תקופת חג המולד בארה"ב. זהו יום השיא של הקניות בעולם, ומוצרים מכל הסוגים מוצעים בהנחות של 20 עד 80 אחוזים, מה שמביא את האמריקנים להסתער על החנויות, עד לסף קריסת הדלתות.


עוד כתבות לקראת בלאק פריידיי

כל ההנחות השוות באופנה | הצעצועים והגאדג'טים | החברה שתעזור לכם

 

בשנים האחרונות הרשת אימצה את הבלאק פריידיי והשופינג עבר למיטה. "אני יכולה לשוטט בתור לבאנק או בחדר השינה", אומרת יאיא אהרונסון, מעצבת ב-WIX, "זה מלווה אותי כל הזמן". עדי עזרא מוסיפה: "במשך חודשים אני אוגרת דברים שיקר לקנות במהלך השנה, לקראת היום הזה". "אתה מרגיש שדפקת את המערכת", אומרת יאיא, "אפשר לחסוך ככה עד 250 שקלים לג'ינס אחד", אומר דותן.

 

שופינג ברשת.
 

שופינג ברשת. "מרגישים שדפקתם את המערכת"(פוטוליה)

בשנה שעברה רכשו 100 מיליון אנשים ברחבי העולם ביותר מ-600 טריליארד דולר. והביטוי "הסבלנות משתלמת" אולי מתלבש יפה, אבל חוויית הקנייה היא הריגוש האמיתי. "מגיעה חבילה ואת כולך אור", אומרת עזרא, ודותן מסכם: "מה החלק הכי מרגש בבלאק פריידיי? כשזה עומד להגיע".

 

 

  • תגיות: