4 ימים אחרי: מה קרה לאישה ששברה את הרשת עם הסרטון הכי נצפה בפייסבוק?

כבר היה מי שכינה את הסרטון הזה "הצחוק שנשמע בכל העולם". כשקנדיס פיין בת ה-37 מטקסס חבשה את המסכה של צ'ובאקה (דמות הווקי הפרוותית מסדרת סרטי מלחמת הכוכבים) בחניון הסופר, היא לעולם לא יכלה לתאר את הטרוף שארע אחר כך. כזכור, קנדיס צילמה עצמה בשיודר חי בפייסבוק (באמצעות פייסבוק לייב) ותוך יממה הפכה לבן אדם הכי מפורסם בפייסבוק. עד כמה מופרסם? ובכן הסרטון שצילמה צבר עד כה בארבעה ימים בלבד- קרוב ל-140 מליון צפיות והיא עצמה צברה חצי מליון עוקבים לעמוד הפייסבוק האישי שלה, כשההיסטריה סביבה רק מתחילה.

 

עוד כתבות בנושא:

יותר מ-84 מליון צפיות ב-3 ימים: הסרטון הזה קורע את הרשת ואתם חייבים לצפות בו

 

 

אמש(א), קנדיס פירסמה סרטון נוסף ובו היא מודה לכולם על האהבה שזכתה לה וסיפרה שהיא כרגע בניו יורקואמורה להצטלם לתוכנית הבוקר הפופולארית ברשת ABC "Good Morning America". צפו:

 

בינתיים, רשת הסופרים Kohl's, שם רכשה גיבורת היום את המסיכה, החליטה לפנק את המשפחה בכל קו המוצרים של מלחמת הכוכבים (וכמובן שדם במספיק מסיכות צו'בקה, אתם יודעים, כדי שכל המשפחה תוכל לתקשר יחדיו) וגם בשובר של 2500 דולרים :

 


ובינתיים המסיכה אזלה ברחבי ארה"ב, והעניין הפך לטרנד ברשת כשלקנדיס קמו אלפי חקיינים:

 


 
אז מה הסוף? בעוד הפופולאריות של הסרטון רק צומחת, זה די ברור שקנדיס תקבל הצעה לפרסומת בקרוב והמון הזמנות לתוכניות אירוח. בעמוד הפייסבוק שלה היא התוודתה שהחלום שלה הוא להופיע בתוכנית של אלן דג'נרס, אך מאחר וזו יוצאת לפגרה השבוע , עדיין לא ברור אם קנדיס תספיק להגשים את החלום הזה. שלושת המרוויחות הגדולות מהסיפור הזה הן חברת דיסני, בעלת הזכויות על הדמויות של מלחמת הכוכבים ורשת חנויות הענק Kohl's שם רכשה קנדיס את המסיכה ואפילו הכירה אותם בסרטון. המרוויחה השלישית היא פייסבוק- שכבר מזמן צמצמה פערים אל מול גוגל ויוטיוב שלה, ומעבירה את הסרטונים הויראלים ישירות אל המגרש הביתי שלה.

  • תגיות: