תיעוד: התלמידים שירו באקדח אוויר לעבר מורה מגיעים לזירה ונמלטים

עליית מדרגה באלימות במערכת החינוך – בסרטון שפורסם ניתן לראות את התלמידים עוברים במסדרון לפני ביצוע הירי ונמלטים מהמקום לאחר מכן. "זו תחושה של חוסר אונים. למה זה מגיע לי?", אומרת המורה בשיחה עם חדשות עשר

זה היה יכול להסתיים באסון: היום (שישי) מתפרסמים סרטוני האבטחה מהתקרית אתמול, שבה שני תיכוניסטים מאילת פרצו לכיתה בבית הספר "רבין" בעיר וירדו באקדח אוויר לעבר מורה. "אתה בסה"כ יושב בכיתה בהפסקה כי אתה עושה את מה שאתה צריך לעשות, ואנשים עם נכנסים עם רובה אוויר, ופשוט יורים בי", היא מספרת.


"אתה בסה"כ יושב בכיתה בהפסקה כי אתה עושה את מה שאתה צריך לעשות, ואנשים עם נכנסים עם רובה אוויר, ופשוט יורים בי", היא מוסיפה. הצעירים אמרו בחקירתם כי זהו מעשה קונדס אולם המורה מבהירה שמבחינתה נחצה קו אדום.

 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

עבריין בכיר נעצר בחו"ל; תיעוד: בילה במשותף עם הכדורגלן ערן זהבי

צפו: כתב בעזה מדווח מפתח המנהרה שפוצצה על ידי צה"ל
המשטרה הגרמנית הוקפצה בגלל פצצה ממלחמת העולם השנייה - וגילתה זוקיני ענק

 

הצעירים שירו באקדח אוויר לעבר מורה
 

הצעירים שירו באקדח אוויר לעבר מורה(חדשות 10)

אתמול, כאמור, התרחשה התקרית. על פי החשד, השניים נכנסו לבית ספר על-יסודי בעיר הדרומית כאשר אחד מהם חמוש באקדח "אייר-סופט" היורה כדורי פלסטיק. השניים הסתובבו במסדרון במשך 7 דקות ואף גורם בבית הספר לא הבחין בהם. לאחר מכן נכנסו לכיתת לימוד ואחד ירה במורה בעוד השני צילם את האירוע. לאחר הירי הם נמלטו מהמקום ונעצרו זמן קצר לאחר מכן. המורה ספגה פגיעה מאחד הכדורים בגבה ונגרמה לה וחבלה קלה.


בעקבות התקרית החליטו בתי הספר העל-יסודיים בעיר הדרומית להשבית היום את יום הלימודים כמחאה על האלימות, כך החליט ארגון המורים שגיבה את פעולת המחאה של העירייה.

  • תגיות: