חוגגים בים, בגד ים של החנות הורודה

הקפא גופך לקיץ: לרזות ולחייך כל הדרך לבגד הים

החורף היא תקופה מצוינת להתחיל לטפל בשומנים העיקשים שלא הצלחנו להוריד, כדי שבקיץ נהיה חטובים. אין מדובר בעודפי שומן גדולים, כי אם במצבורי שומן קטנים באזורים כמו הבטן, המותניים, הירכיים, הישבן והגב, שגם דיאטות וחדרי כושר אינם מצליחים לצמצם את היקפם.

להקפיא את השומן:

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחד מתהליכי הצרת ההיקפים המתקדמים והנפוצים ביותר בשנים האחרונות. לעיתים קרובות, ניתן למצוא אותה גם תחת השמות המסת שומן או קריוליפוליזיס (Cryolipolysis) . התהליך עושה שימוש בטכנולוגיית ההקפאה המתקדמת, על מנת להרוס את תאי השומן בגוף ועל ידי כך – להפחית את מספרם, למצק את הגוף ולהצר היקפים של חלקי גוף שונים. בכל אחד מהטיפולים שאינם פולשניים ניתן להפחית עד 7 ס"מ לאזור, כאשר התהליך מורכב מסטים הכוללים עד לשלושה טיפולים בכל אזור.

למי הטיפול מתאים?

סוג טיפול זה מתאים לסובלים ממצבורי שומן עודף קטנים באזורים כמו הבטן, המותניים, הברכיים, הירכיים חיצוני ופנימי, הישבן, הגב ואזורים נוספים בגוף, לא כולל החזה או הפנים. הקפאת שומן איננה מתאימה לבעלי משקל עודף ניכר, לסובלים מבעיות זרימת הדם, מבעיות בקרישת דם, נשים הרות או מניקות, לסובלים מאלרגיה לקור, או למטופלים שיש להם צלקת בת פחות משנתיים באזור המטופל.

המכשיר:

ברשת מרפאות פרופורציה, הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר ה-MICOOL . כאשר על האזור המטופל מונח פד עם חומר טריגליצרול שמונע כוויות, חומר הדומה לג'ל אשר משתמשים לאולטרסאונד, אליו מצמידים את שתי הזרועות של המכשיר, אשר יונקות את מצבור השומן ומקררות אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכן, לטמפרטורה של מינוס 10 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן מתים ולאחר מכן מופרשים באמצעות דרכי השתן. לאורך כל הטיפול מופיע מד הטמפרטורה על צג המכשיר המאפשר מעקב תקין על התהליך.

אידיאלי להורדת מצבורי שומן קטנים באזורים כמו הבטן, המותניים, הירכיים, הישבן והגב.

 איך מורידים את הבטן? לנקות פחות?
 

איך מורידים את הבטן?  אינסטגרם)

 

המטפל ומשך הטיפול:

למרות שמדובר בטיפול חיצוני שאינו נחשב מסוכן, בידיים לא מיומנות הוא בהחלט עלול לגרום לתופעות כואבות ולא רצויות. לפיכך, ברשת פרופורציה הטיפול מבוצע אך ורק על-ידי רופאים מיומנים. לזרועות המכשיר לוקח בין 2-7 דקות להגיע לטמפרטורה הרצויה לטיפול (מינוס 10 מעלות צלזיוס) ומשך הטיפול אורך כשעה.

האם זה באמת עובד?

חשוב לציין, כי תהליך התפנות של תאי השומן המתים אורכת כחודש וחצי. בפרופורציה, ממליצים לבצע שלושה טיפולים לאזור, כאשר מפרידים שישה שבועות בין טיפול אחד לשני. לפיכך, את התוצאות הסופיות לכל הסדרה, נראה רק כחמישה חודשים מאז הטיפול הראשון שבוצע. עם כל זאת, יש לזכור שחשוב לשמור על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת, על מנת שלא נשמין באזורי גוף אחרים.