הטיפול יעיל בעיקר לנשים אחרי לידה, shutterstock

שלא ימכרו לכם אשליות

כמו פטריות אחרי הגשם צצים מקומות שמבטיחים להצר היקפים. האם באמת זה אפשרי? כן, אבל חשוב שתהיו זהירים. ד"ר להבית אקרמן עושה סדר בשומן

את אחרי לידה, הבטן מתדלדלת והעובדה שלא עשית ספורט ניכרת בזרועות – גם שם העור העודף מתנדנד לו מצד לצד ולא תורם לתחושה הטובה שלך מעצמך.

עודפי שומן ועור הם לא רק נחלתן של נשים אחרי לידה. הם גורמים לבעיה בביטחון העצמי ודימוי הגוף גם אצל גברים וגם אצל נשים בכל הגילאים. זו הסיבה שהטיפולים המוצעים היום בשוק זוכים לכזו הצלחה. מדובר בטיפולים שאינם פולשניים, לא כואבים ואם עושים אותם נכון גם לא אמורות להיות תופעות לוואי חריגות.

אבל, ממה כן חייבים להיזהר?

"צריך להבין שהטכנולוגיות של היום מאפשרות לעצב ולשפר את מראה העור, אבל לא מדובר בקסם", מדגישה ד"ר אקרמן. "אל תצפו לירידה של 40 קילו במשקל ואל תתנו לשרלטנים למיניהם להבטיח לכם הבטחות שווא. אם מפריע לך שומן עודף בגב כשאת לובשת חזייה, או אם אתה רוצה להרגיש קצת פחות לחוץ בתוך הג'ינס שלך, אז הטיפול הזה מתאים לכם. אבל שמנה לא תהפוך לרזה וצריך להיות ריאליים".

"דווקא לנשים אחרי לידה הטיפולים מאד אפקטיביים, היות ויש תהליך טבעי של הגוף שחוזר לעצמו, והשימוש במכשור הנכון מעצים את התהליך ומזרז אותו ולכן נזדקק ברוב הפעמים לפחות טיפולים כדי לראות תוצאות טובות".

האם התוצאות זהות אצל כולם?

ד"ר אקרמן: "ממש לא. הטיפולים נעשים בהתאמה אישית, כל אחד לפי מצב העור שלו. אנחנו יכולים להשתמש בטכנולוגייה אחת או לשלב כמה מכשירים שונים כדי להגיע לתוצאות מירביות ובכנות, יש אנשים שאינם מגיבים כלל לטיפול. אמנם, הרוב יראו תוצאות ויהיו מאד מרוצים אבל אני מחזירה את הכסף למי שלא מגיב בכלל לטיפול ויש גם כאלו. התוצאות לא יהיו עקביות במאה אחוז אבל בניגוד לטיפולים אחרים, הטיפול הזה מדיד לגמרי. במובן החיובי אנחנו רואים ירידה של 4-6 ס"מ בהיקף, תלוי כמובן באיזור הטיפול, כמידה עד מידה וחצי פחות במכנסיים".

אצל ד"ר אקרמן  הטיפול כולל שילוב של שתי טכניקות חדשניות ולא פולשניות להצרת היקפים המשלבות חום וקור. "ישנה חשיבות רבה בשילוב שתי הטכנולוגיות מכיוון שטכניקת הקירור נותנת מענה רק לטיפול בתאי השומן בעוד טכניקת החימום מטפלת בעיקר במיצוק העור וטיפול בעור רפוי. לעיתים יש צורך בטיפול בכמה מרכיבים בעור ועל כן הטיפול בעזרת שתי הטכניקות יחדיו נותן תוצאה אופטימלית", היא אומרת.

שימוש בקור- טכנולוגיה להקפאת תאי שומן

השיטה נעשית על ידי טכנולוגיה המטפלת בהצרת היקפים דרך הקפאת תאי שומן ע"י המכשיר 'COOLTECH'.

ניתן לבצע את הטיפול לאזורים קטנים וגדולים כאחד. כמו כן, ניתן לבצע את הטיפול באזורים רגישים בגוף, אשר דורשים מיומנות ויכולת דיוק גבוהה. במהלך הטיפול יורדת הטמפרטורה באזור מתחת לאפס מעלות ועשויות להגיע עד למינוס 7 מעלות בהתאם לאזור. הנוסחה פשוטה: קירור נקודתי והקפאה של העור, פירוק מבוקר של תאי שומן הנלכדים בוואקום והתוצאה הינה סילוק של תאי השומן מהגוף. תאי השומן רגישים לקור והקרירות היא שגורמת להם למוות ובכך הם מתפנים מהגוף.

התהליך הינו טבעי של ניקוי פסולת מהגוף (כל תא בגוף שמת- עובר פינוי מהגוף דרך מערכת הלימפה). מכאן שאין צורך בזמן החלמה והטיפול אינו כרוך בכאבים.

 טיפול המסת שומן בגוף על ידי קור במכשיר קולטק

טיפול המסת שומן בגוף על ידי קור במכשיר קולטק ( יח"צ)

 

שימוש בחום- טכנולוגיה למיצוק עור עודף

השיטה נעשית על ידי טכנולוגיה בטיפולי גלי רדיו בשירות האסתטיקה הרפואית למיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט ללא כאב או זמן החלמה.

בעזרת המכשיר ''THERMI 250 במהלך הטיפול מחממים את העור על ידי גלי רדיו בעוצמה חזקה בהרבה ממכשירים אחרים הקיימים בשוק. המכשיר בעל עוצמה של 250 וואט בתדירות Khz 470 מאפשר לו יכולת חדירה טובה יותר לשכבות עמוקות בעור, בהשוואה למכשירים אחרים בשוק אשר לרוב בעלי תדירויות גבוהות יותר. המכשיר הינו בעל מערכת שליטה ובקרה על הטמפרטורה המאפשרת שליטה במהלך ובתוצאות הטיפול בצורה מיטבית, אחידה, מדויקת, ללא כאב ומופחת סיכון למטופל.

התוצאות  משתמרות למשך שנים רבות ומחזירות את תחושת הביטחון העצמי. מדובר בטיפול שאינו מחליף את ניתוח שאיבת השומן- אך נותן תוצאות מעולות לאורך זמן. 

את הטיפול המשולב ניתן לבצע באזורים שונים בגוף ביניהם: צוואר, סנטר כפול, בטן עליונה/תחתונה, גב עליון ותחתון, זרועות, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות, ברכיים ועוד.

ממה חשוב להיזהר?

ד"ר אקרמן: "אבחון לא נכון של מטופל יכול להביא לתוצאות הרסניות. לדוגמא, אני לא אטפל במישהו עם בקע ואדע לזהות את מצבו. מטפלים ללא הכשרה רפואית יכולים לפספס את זה. בנוסף, עלולים להיגרם כוויות עקב שימוש לא נכון ושרלטנות בהלכת שולל צרכנים נטו – כלומר, מתן הבטחות שווא".

מחיר: 5,000 שח לטיפול אחד (לאזור). משך זמן הטיפול- בין 30 ל-50 דק'


 

ד"ר להבית אקרמן היא מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ובעלת שלוש קליניקות פרטיות לטיפולי עור