אפשר להיפטר משומן באופן לא פולשני, shutterstock

למה קור זה מרזה?

אם את סובלת משומן עודף וזה מפריע לך, למה שלא תקפיאי אותו?

אם את אחרי לידה, או בלי קשר מתבאסת מהצטברות של שומן בבטן, בזרועות, בגב או בכל מקום אחר – יש היום פתרון מצויין ולא פולשני. הכירי את המסת השומן באמצעות קור.

עד כה האופציות היחידות להמסת שומן בגוף והעלמתו הייתה על ידי קיצור קיבה/ מתיחת עור על ידי פעולה כירורגית עם זמן החלמה של למעלה מחודש.

כיום יש אפשרות באמצעות פעולה שאינה פולשנית הניתנת לשליטה ובעלת יעילות מוכחת- לטפל בבעיה. הטיפול אורך כ-35 דקות במהלכו יורדת הטמפרטורה באזור לאפס מעלות. הנוסחה פשוטה: קירור נקודתי והקפאה של העור, פירוק מבוקר של תאי שומן הנלכדים בוואקום וכתוצאה מכך סילוק שלהם מהגוף.

תאי השומן רגישים לקור והקרירות היא שגורמת להם למוות והם מתפנים מהגוף (הטמפרטורה יורדת לאפס עד מינוס 7 מעלות, תלוי באיזור). למעשה, מדובר בהצרת היקפים באופן ממוקד, כמו שאיבת שומן אבל בקטנה

תאי השומן רגישים לקור והקרירות היא שגורמת להם למוות והם מתפנים מהגוף (הטמפרטורה יורדת לאפס עד מינוס 7 מעלות, תלוי באיזור). למעשה, מדובר בהצרת היקפים באופן ממוקד, כמו שאיבת שומן אבל בקטנה.

התהליך הינו טבעי של ניקוי פסולת מהגוף (כל תא בגוף שמת- עובר פינוי מהגוף דרך מערכת הלימפה). מכאן שאין צורך בזמן החלמה והטיפול אינו כרוך בכאבים.

צריך להבין, יש אנשים שזה לא מתאים להם, מסיבות רפואיות או אובייקטיביות ולכן אל תקלו ראש בבחירת המקום, שיבצע את הטיפול. מדובר בפרוצדורה רפואית לכל דבר. אין לעשות את הטיפול על איזור מצולק, יש להיזהר שלא לגרום לכוויות ומיקום ידיות המכשיר הוא קריטי להצלחת הטיפול.

להבית אקרמן:  "זו פרוצדורה רפואית לכל דבר"
 

להבית אקרמן: "זו פרוצדורה רפואית לכל דבר"( צילום דרור איתן)

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ובעלת שלוש קליניקות פרטיות לטיפולי עור, עושה את השיטה הטיפולית ע"י המכשיר 'COOLTECH'. את הטיפול היא מתעקשת שלא לעשות לפני גיל 18.

"התוצאות משתמרות למשך שנים רבות ומחזירות את תחושת הביטחון העצמי", היא אומרת. "מדובר בטיפול המחליף את שאיבת השומן- אך נותן את אותן תוצאות!. הטיפול מתאים לנשים  וגברים בעלי עור עודף, לנשים לאחר מספר לידות שרוצות להחזיר את הגוף למצבו הקודם או לפחות לצמצם את היקף המותן ולגברים ונשים לאחר הורדה משמעותית במשקל. קיים מגוון של ידיות למכשיר המחוברות למכשיר ומיועדות לאזורים השונים: סנטר כפול, בטן עליונה/תחתונה, גב עליון ותחתון, זרועות, מותניים, ירכיים חיצוניות ופנימיות, ברכיים".

"הטיפול שונה מאדם לאדם, אבל אני מבהירה לכל מי שנכנס לקליניקה שאי אפשר להיראות אייגל'ס חסר גיל. אני בהחלט יכולה להבטיח מראה טוב לגיל, שיספק חזות צעירה יותר אבל הדגש הוא על המראה הטבעי והימנעות ממראה פוחלצי".

מחיר: 3500 שח לטיפול (לאזור)

משך זמן הטיפול: בין 35-70 דקותwww.drlehavit.co.il