לא נשארים רעבים בפסח, פוטוליה

6 דברים כשרים וטעימים לילדים שאפשר לאכול בחג

הילדים מסרבים לאכול מצות ואתם שומרים על כשרות? מצאנו כמה אפשרויות לנשנושים טעימים וכשרים בפסח

  • פורסם ב:
  • 26/03/2018 10:50
  • |

מצות מצופות שוקולד

גם בפסח הזה מציעה 'מצות אביב'  לכל אוהבי המתוק, מצות מצופות בטעם שוקולד. מצות מצופות שוקולד של מצות אביב הנן מצות מלבניות עם ציפוי שוקולד עשיר, המיוצר מאבקת קקאו איכותית ועדינה המעניקה טעם עשיר ומתוק של שוקולד לטובת כל אלה שלא מוכנים לוותר על טעם השוקולד גם בפסח.

כמה: 17 ש"ח לחבילה

 מצות מצופות שוקולד

מצות מצופות שוקולד( יחצ)

 

עוגיות לבביות חצי מצופות בשוקולד

מלבד מצות, בפסח נהנים ממהדורות מיוחדות של עוגיות לפסח. גם השנה, חברת "מצות אביב" מציעה נשנוש מתוק וטעים במיוחד-  עוגיות "לבביות" חצי מצופות, בטעם שוקולד, מסדרת עוגיות "הגדה" כשרות לפסח.  עוגיות "לבביות" הן עוגיות יין בצורת לב, פריכות ובעלות טעם ממכר, מצופות בחלקן התחתון במעטפת בטעם שוקולד עשיר המיוצר מאבקת קקאו איכותית ועדינה.

כמה: 20 ש"ח

 עוגיות לבביות

עוגיות לבביות(יחצ )

 

טילון כשר לחג

גלידות נסטלה משיקים טילון בטעם וניל בכשרות לפסח. הוופל של הטילון אינו מכיל גלוטן, הוא פריך במיוחד וצבעו כהה יותר מהוופל של הטילונים לאורך השנה.

 אקסטרים בפסח

אקסטרים בפסח(יחצ )

 

גלידות כשרות

חברת הגלידות "בן אנד ג'ריס" משווקת לקראת החג 7  סוגי גלידות כשרות לפסח, הטעמים הכשרים לפסח הינם: וניל, בארי נייס (תות), בננה עם אגוזי מלך, קפה, שוקולד עם אגוזי מלך, שוקולד ודולצ'ה דה לצ'ה באריזות 500 מ"ל -  מהדורות מיוחדות בכשרות בד"צ בעל"ז ללא חשש קטניות. בנוסף מרחיבה  את  קטגוריית מארזי הגלידות ומשיקה לפסח  מאגדת חדשה – קלאסיק מיקס, רביעיית מנות אישיות 2 וניל ו-2 שוקולד.

כמה: מחיר מאגדת קלאסיק מיקס – 29.90 ש"ח, מחיר גלידות כשרות לפסח  באריזת 500 מ"ל  24.90 ש"ח. 

 קלאסיקה כשרה

קלאסיקה כשרה(יחצ )

 

סילאן למריחה

חברת כרם טבע יבואנית ומשווקת מובילה בישראל בתחום מזון הבריאות, משיקה לכבוד חג הפסח סדרת מוצרים הכוללת 4 סוגי מוצרי סילאן שונים. הסילאן עשוי מ-100% תמר מגהול, כשר לפסח בכל ימות השנה ללא חשש קטניות.

בין המוצרים ניתן למצוא:

סילאן טבעי מ-100% תמרים, מצוין כממתיק ותחליף לסוכר. עשיר בסידן, גלוקוז, ברזל אשלגן, מגנזיום, סיבים תזונתיים וויטמינים.

מחיר: 21.9 ש"ח ל-900 גר'.

סילאן אורגני -  סילאן טבעי מ-100% תמרים אורגנים, מצוין כממתיק ותחליף לסוכר. עשיר בסידן, גלוקוז, ברזל אשלגן, מגנזיום, סיבים תזונתיים וויטמינים.

מחיר: 24.9 ש"ח ל 470 גר'.

 סילאן טבעי

סילאן טבעי(יחצ )

 

דגני בוקר

מדף מוצרי תלמה הכשרים לפסח מתרחב ומענה נוסף לצרכני דגני הבוקר מצטרף למוצרים הקיימים. אלופים כוכבים הינם דגני בוקר תפוחים וטעימים בצורת כוכבים המיוצרים מאורז מלא וסובין תירס, והם מצטרפים למוצרי תלמה הקיימים הכשרים לפסח: קורנפלקס אלופים וכריות נוגט.

כחלק מהמחויבות של תלמה לשקיפות מול צרכניה, גם חזית האריזה של אלופים כוכבים כשר לפסח מסומנת באייקון של כפיות סוכר. במקרה זה יצויין : ככפית ורבע סוכר למנה.

 אלופים

אלופים( יחצ)