,

כוכב האפסטור סוואמפי יככב בסדרת אנימציה

מהאייפון ליוטיוב: התנין החמוד, כוכב המשחק המצליח Where's my water, יככב בסדרת אנימציה חדשה, במסגרת שיתוף פעולה בין דיסני ליוטיוב

דיסני אינטראקטיב ויוטיוב הכריזו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו דיסני תייצר חומרים מקוריים לכל המשפחה במיוחד עבור הרשת. התכנים יעלו לאתר הרשמי של דיסני במקביל ליוטיוב, והסרטונים הראשונים צפויים להיחשף בתחילת 2012.

   

רוב הפרטים על התוכן המתוכנן נשמרים בסוד, למעט פרויקט אחד שכבר נחשף: סדרת הסרטונים הראשונה שתעלה במסגרת  המיזם המשותף תהיה מבוססת על הרפאתקאותיו של סוואמפי, התנין החמוד, וכוכב להיט האייפון של דיסני Where's My Water.

 

כזכור, המשחק טיפס עד למקום הראשון במצעד ההורדות העולמי, ואפילו הדיח משם את אנגרי בירדס. התנין האהוב יככב בסדרת הרפתקאות כמיטב המסורת של דיסני, שתעלה לאוויר לקראת חודש פברואר השנה.  

   

"צריכת הווידיאו באינטרנט שוברת שיאים פעם אחר פעם, ויוטיוב כמובן נמצאת במרכז הטרנד", אמר סגן נשיא דיסני אינטראקטיב. "אנחנו מזהים אפשרות עבור דיסני אינטראקטיב ויוטיוב להביא את כשרון דיסני ביצירת עלילות לכל המשפחה, אל דור חדש ומעודכן של ילדים".

 

עוד הוסיף, כי "אנחנו מתכננים להשיק מחדש את אתר האינטרנט Disny.com בסתיו הקרוב, ושיתוף הפעולה עם יוטיוב מהווה נדבך קריטי".

  

בנתיים, דיסני כבר דאגה לשחרר טיזר ראשון למיזם: