,

סמסונג מציגה: הצצה לנקסוס פריים

מכשיר אנדרואיד דקיק ומקומר מבליח בסרטון ההזמנה לאירוע של סמסונג. האם מדובר בחשיפה ראשונה של מכשיר הדגל הבא של גוגל, הנקסוס פריים?

ריק

סמסונג לא מבזבזת זמן: פחות מ-24 שעות לאחר שאפל חשפה את האייפון הבא שלה, שחררה מתחרתה הישירה בשוק הסמארטפונים סרטון הזמנה לאירוע "Unpacked" ב-11 באוקטובר, בו מופיעה תמונה של מה שנראה כצידו של מכשיר נקסוס פריים, הצפוי להיות מושק באירוע.

  

לפי הסרטון, ניתן לראות בבירור כי המכשיר מעוצב בסגנון קודמו, נקסוס S, עם גב מקומר ודקיק. GSM Arena הציג גם הוא אמש תמונה שנטען כי היא של הנקסוס, בה ניתן לראות חלק מהמסך. לפי התמונה ניתן להסיק כי המסך ככל הנראה בגודל 4.6 אינץ', ואינו כולל כפתורים פיזיים מתחת למסך, בדומה לטאבלטי אנדרואיד.

 

 

לפי מה שידוע עד כה, נקסוס פריים יהיה מכשיר האנדרואיד הראשון שיריץ את מערכת ההפעלה החדשה Ice Cream Sandwich (אנדרואיד 4.0), הראשונה שתהיה זהה הן לטאבלטים והן לסמארטפוני אנדרואיד. הוא צפוי לתמוך ברשת הדור הרביעי, ולכלול מעבד כפול ליבה במהירות 1.5 GHz, מסך Super AMOLED HD ברזולוציה של 720p, וזיכרון פנימי בנפח 1GB. עוד מדובר על מצלמה קדמית באיכות 1 מגה פיקסל, ומצלמה אחורית באיכות 5 מגה פיקסל.

 

הצטרפו אלינו ביום שלישי הבא ללייב בלוגינג ממסיבת העיתונאים של סמסונג, כאן בנענע10 Online