פבלו זבאלטה בונה אתר ב-WIX, WIX

מזרח תיכון חדש: WIX הישראלית תהפוך לנותנת חסות לקבוצת מנצ'סטר סיטי שבבעלות חברה מאבו דאבי

  • פורסם ב:
  • 17/02/2016 13:06
  • |
  • עודכן ב:
  • 17/02/2016 13:06
  • |
  • כתבים:
  • נענע10 Online

אחרי הפרסומת המוצלחת בסופרבול, החברה מתל אביב עושה את הצעד הבא בזירת הפרסום הבינלאומית והופכת לאחת מנותנות החסות הרשמית למנצ'סטר סיטי FC. פרט מעניין בסיפור הוא שהקבוצה נמצאת בבעלות חברת "אבו דאבי פיתוח והשקעות" שמקום מושבה הוא באיחוד האמירויות הערביות, כשבמהלך שמונה השנים האחרונות נשיא הקבוצתה הוא איש העסקים חלדון אל-מובארק.

 

 

WIX המציעה פלטפורמה לפיתוח נוכחות אינטרנטית חברה למעודון הכדורגל City Football Group השניים הכריזו הבוקר(ד') על שיתוף פעולה גלובלי. במסגרת השת"פ Wix תהפוך לנותנת חסות, והשותפה הרשמית בקטגוריית עיצוב ואחסון של אתרי אינטרנט, של כל מועדוני הקבוצה: מנצ'סטר סיטי FC, ניו יורק סיטי FC ומלבורן סיטי FC. "שיתוף פעולה עם מועדון כודרגל גלובלי ומוכר כמו סיטי גרופ הוא חלק מהאסטרטגיה הכוללת שלנו למנף את הכוח העצום שיש לספורט כדי להציג עם המותג שלנו לקהלים חדשים" אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix. " סיטי גרופ היא שותפה טבעית עבור Wix כיון שאנחנו חולקים את אותם הערכים ואנחנו בטוחים שהעבודה המשותפת תניב חשיפה רחבה של המותג בקרב מאות מיליוני האוהדים של של שלושת המועדונים".

 

כאמור, הבוקר (ד') השיקה החברה את שיתוף הפעולה עם הפצת סרטון המציג את שחקני קבוצת הכדורגל מנצ'סטר סיטי FC, פבלו זבאלטה, פרננדינו, ניקולאס אוטמנדי וראהים סטרלינג. בסרטון בונים השחקנים אתר אינטרנט המוקדש לשירי אוהדים אהובים באמצעות Wix. הסרטון היווה מקור השראה ליצירת אתר Wix אמיתי Sing Loud, Sing Proud בו יכולים אוהדי מנצ'סטר סיטי להקשיב לשירי האוהדים המועדפים עליהם ובהמשך אף לחלוק גרסאות משלהם לשירים האהובים.

 

"אנו נרגשים משיתוף הפעולה עם Wix" סיפר עומאר ברדה, המנהל המסחרי של מחלקת השיווק של מועדון הכדורגל סיטי. "הפלטפורמה הייחודית שהיא מציעה, לעיצוב ואחסון אתרי אינטרנט, עולה בקנה אחד עם המחוייבות שלנו ליצירה ולחדשנות. באמצעות שיתוף הפעולה, האוהדים יזכו להכיר את הפלטפורמה של Wix, ולהשתתף במגוון פעילויות ייעודיות בהן יוכלו לזכות בכניסה אל מאחורי הקלעים של מנצ'סטר סיטי FC, ניו יורק סיטי FC ומלבורן סיטי FC". בחברה התל אביבית יודעים לספר כי שיתוף הפעולה יפתח בסדרת פעילויות עם מנצ'סטר סיטי FC, שבמסגרתו יושקו פעילויות לאוהדים באמצעות אתר האינטרנט וערוצי המדיה החברתית הרשמיים של המועדון. בנוסף, תקבל Wix זכויות מיתוג באצטדיון "אתיחאד" כאשר הלוגו של החברה יתנוסס על מסכי ה-LED המקיפים את המגרש, במהלך משחקי הברקליס פרמייר ליג, גביע ה-FA ומשחקי הגביע.

 

 

פבלו זבאלטה בונה אתר ב-WIX
 

פבלו זבאלטה בונה אתר ב-WIX(WIX)

במסגרת שיתוף הפעולה, יוכלו משתמשי Wix ואוהדי שלושת המועדונים של סיטי גרופ, לזכות בכרטיסים למשחקים נבחרים וכן בחוויות ש"לא ניתן לקנות בכסף", כגון צפייה באימונים ועד הצטרפות לשחקנים בדרכם למשחקי החוץ. Wix וסיטי גרופ ימשיכו לפתח את שיתוף הפעולה ביניהן במטרה להעמיק את הכרותם של אוהדי הכדורגל עם סל המוצרים של Wix. בעוד כשבוע צפויות השתיים להשיק את פעילות האוהדים הראשונה, יצירת סרטונים שיוצגו באתר הרשמי של השחקן סרחיו אגוארו שנבנה באמצעות Wix.