המסמך של פעילי הליכוד, צילום מסך

פעילי ליכוד מפיצים דף מסרים המאשים את גנץ בפדופיליה

"אולי בטלפון יש תמונה של ילדה בת 13 שנפלו בגדיה": בשעות האחרונות מפיצים פעילי ליכוד דף מסרים שמצליח לדרדר את מערכת הבחירות לשפל חדש. בליכוד מכחישים כל קשר למסמך

מהשב"כ ועד פדופיליה: בשעות האחרונות פעילי ליכוד מפיצים לכל עבר דף מסרים מטריד במיוחד, שמצליח לעשות את הבלתי אפשרי ולהוריד לשפל חדש את מערכת הבחירות הטעונה גם כך. 

דף מסרים הנושא את השם "7 סיבות מדוע לגנץ אסור להיות ראש ממשלה" הפך ויראלי בשעות האחרונות, כשהוא מופץ ברשתות החברתיות על ידי פעילי ליכוד מרכזיים בדפי פייסבוק שונים ובקבוצות פעילי ליכוד בפייסבוק. דף המסרים המדובר נועד לעזור לפעילי ליכוד בכל הקשור לדיונים דוגמת פוסטים ותגובות ברשתות החברתיות, וכאמור מכיל בצורה מדוייקת את כל הנושאים שראש הממשלה ומקורביו פימפמו בתקשורת בימים האחרונים בעניין הפריצה.

הנה הדף המדובר:

 דף המסרים של פעילי הליכוד

דף המסרים של פעילי הליכוד ( צילום מסך)

 

כאמור, המסמך מורה לפעילים כיצד להתנהל בכל הנוגע לדיונים בנושא, ומספק להם 7 נקודות דיון בעיניין פשרת הריגול האיראני והטלפון הסלולארי של גנץ,  כשמכולן בולטת הנקודה השביעית. וכך נכתב שם: "ואולי בכל זאת יש בטלפון חומרים מביכים, כטענת השב"כ? נניח איזה רומן לוהט? קצת פורנו (רך או פחות) איזה ילדה בת 13 שנפלו בגדיה? רק נניח. לא מגיע לנו לוודא שהמתיימר להנהיג את העם והמדינה אינו טרוד בעניינים אפלים שהצנעה יפה להם?"

מתוך דף המסרים של פעילי הליכוד: "ואולי בכל זאת יש בטלפון חומרים מביכים...קצת פורנו (רך או פחות) איזה ילדה בת 13 שנפלו בגדיה?

לא ברור מי כתב את המסמך הזה, אך יש לציין שדף המסרים הזה דומה לדפי מסרים רישמיים אחרים שראינו מבית היוצר של הליכוד. ניתוח קצר של השפה והמבנה של המסמך מרמז כי מדובר במסמך שככול הנראה נכתב על ידי איש מקצוע מנוסה, יתכן ומדובר ביועץ תקשורת. בנוסף, התוכן שלו תואם לתכנים החדשים של קמפיין הבחירות של הליכוד, כשמועד הפצתו תואם להפליא לשינוי המהותי שנערך בקמפיין הבחירות של נתניהו  -שם החליטו בימים האחרונים להפוך את עניין הפריצה לטלפון הסלולרי של גנץ כנקודה המרכזית בקמפיין הבחירות.

עובדה חשובה נוספת היא כי המסמך המדובר מופץ ברשתות החברתיות על ידי פעילים מרכזיים בולטים בתנועת הליכוד, כאלו שלגביהם קיים תיעוד כי היו מצויים בקשרים ישירים עם ראש הממשלה עצמו וחלק מהשרים בשנים האחרונות - למרות זאת בתנועת הליכוד מכחישים בשעות האחרונות כל קשר למסמך. בתגובה לפניה שלנו מסר דובר המפלגה בקצרה: "לליכוד אין שום קשר לדף הזה" .